• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. До уваги мешканців пошкодженого або зруйнованого житла!

eye

182

22.03.2023 09:20

Новини громад

img

Звертаємо Вашу увагу на алгоритм дій при оформленні документів необхідних для внесення в Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації

КРОК 1

Подати інформаційне повідомлення онлайн через "Дію" (у застосунку або на сайті).

Для цього треба заповнити спеціальну форму. Для цього треба зайти у "Дію", обрати розділ "послуги" та "пошкоджене майно". Далі заповнити форму, вказати всю необхідну інформацію, додати дані про об’єкт, фото/відео пошкоджень та контакти.

Якщо нерухомість є в Державному реєстрі нерухомих прав, дані про нього автоматично підтягнуться у застосунку "Дії" її власника. Тоді з меню достатньо обрати, яке саме майно пошкоджене.

КРОК 2

Отримати Акт візуального обстеження, Акт комісійного обстеження або Акт технічного обстеження пошкодженого об’єкта нерухомості.

Для цього звернутись до контакт центра та залишити звернення щодо пошкодженого нерухомого майна. Написати заяву на ім’я начальника Покровської міської військової адміністрації щодо необхідності проведення обстеження. (за адресою: ЦНАП – вул. Гірник буд. 1, відділ архітектури – вул. Центральна буд. 148). Надати представникам комісії з обстеження копії наступних документів:

  • Копія паспорта власника майна або представника власника;
  • Копія ІПН власника майна;
  • Копія документів на право власності на нерухоме майно;
  • Копію технічного паспорту на об’єкт нерухомого майна.

КРОК 3

Звернутися до Центру надання адміністративних послу (вул. Гірник буд. 1) або відділу містобудування та архітектури Покровської міської ради (вул. Центральна буд. 148) для внесення відомостей про пошкодження та руйнування до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (далі – Реєстр ДІЯ).

Для внесення до реєстру ДІЯ інформації власник нерухомого майна надає оригінали наступних документів:

  • Паспорта власника майна;
  • ІПН власника майна;
  • Документи на право власності на нерухоме майно;
  • Технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
  • Акт візуального обстеження, Акт комісійного обстеження або Акт технічного обстеження.

Після внесення інформації працівник ЦНАП або архітектури надає власнику сформований ВИТЯГ з Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

23

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

27

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію