• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. До уваги мешканців пошкодженого або зруйнованого житла!

eye

391

22.03.2023 09:20

Новини громад

img

Звертаємо Вашу увагу на алгоритм дій при оформленні документів необхідних для внесення в Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації

КРОК 1

Подати інформаційне повідомлення онлайн через "Дію" (у застосунку або на сайті).

Для цього треба заповнити спеціальну форму. Для цього треба зайти у "Дію", обрати розділ "послуги" та "пошкоджене майно". Далі заповнити форму, вказати всю необхідну інформацію, додати дані про об’єкт, фото/відео пошкоджень та контакти.

Якщо нерухомість є в Державному реєстрі нерухомих прав, дані про нього автоматично підтягнуться у застосунку "Дії" її власника. Тоді з меню достатньо обрати, яке саме майно пошкоджене.

КРОК 2

Отримати Акт візуального обстеження, Акт комісійного обстеження або Акт технічного обстеження пошкодженого об’єкта нерухомості.

Для цього звернутись до контакт центра та залишити звернення щодо пошкодженого нерухомого майна. Написати заяву на ім’я начальника Покровської міської військової адміністрації щодо необхідності проведення обстеження. (за адресою: ЦНАП – вул. Гірник буд. 1, відділ архітектури – вул. Центральна буд. 148). Надати представникам комісії з обстеження копії наступних документів:

  • Копія паспорта власника майна або представника власника;
  • Копія ІПН власника майна;
  • Копія документів на право власності на нерухоме майно;
  • Копію технічного паспорту на об’єкт нерухомого майна.

КРОК 3

Звернутися до Центру надання адміністративних послу (вул. Гірник буд. 1) або відділу містобудування та архітектури Покровської міської ради (вул. Центральна буд. 148) для внесення відомостей про пошкодження та руйнування до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (далі – Реєстр ДІЯ).

Для внесення до реєстру ДІЯ інформації власник нерухомого майна надає оригінали наступних документів:

  • Паспорта власника майна;
  • ІПН власника майна;
  • Документи на право власності на нерухоме майно;
  • Технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
  • Акт візуального обстеження, Акт комісійного обстеження або Акт технічного обстеження.

Після внесення інформації працівник ЦНАП або архітектури надає власнику сформований ВИТЯГ з Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

50

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

145

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

34

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію