• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для комфортного очікування транспорту: у Покровську завершено реконструкцію зупиночного комплексу по вулиці Центральній

eye

536

21.03.2023 13:24

Новини громад

img

За зверненнями місцевих мешканців наприкінці січня працівники КП «БКП» розпочали реконструкцію зупинки, що розташована по вул.Центральній. 

Останнім часом зупинка перебувала в аварійному стані: протікав дах, через негоду були зірвані деякі металеві конструкції. 
Виправити ситуацію та придати більш охайного вигляду комплексу, де мешканці та гості громади очікують маршрути загального користування,  взялись працівники комунального багатогалузевого підприємства. 

Попередньо ними було проведено обстеження металоконструкцій та складено план ремонту зупинки. 

За два місяці силами чотирьох представників КП «БКП» було виконано зачищення 270 м2 метало профільної конструкції, проведено демонтаж 23 старих та монтаж 33 нових листів полікарбонату, виконаний монтаж дерев’яних опор – 28 метрів, нашито 24 м дерев’яних брусів. Крім того, виконані фарбувальні роботи площею 453 м2, на що використано 90 літрів фарби. 

«Щоденно зупиночний комплекс по вулиці Центральній відвідують сотні людей. Це як місцеві жителі, так і гості нашої громади. Вона, можна так сказати, обличчя нашого міста.Тож, по-перше, задача стояла створити безпечні умови перебування на цьому об`єкті. По-друге, зупинка має бути охайною та комфортною для населення. Крім того, слід зазначити, що роботи виконані власними силами одного з комунальних підприємств міста, без залучення підрядників – тобто без додаткових витрат бюджетних коштів», - зауважив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

21

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

26

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

23

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію