Рішенням начальника Покровської МВА скасовано оплату за опалення місць загального користування

20.03.2023 15:16

Тривалий час мешканців Покровської громади турбувало питання опалення місць загального користування у багатоповерхових будинках. До міської адміністрації надходило багато звернень щодо скасування такої норми.

Після ретельних опрацювань задля зняття соціальної напруги серед мешканців Покровської громади було прийняте рішення звільнити жителів від цього фінансового тягаря.

З 1 березня 2023 року для всіх споживачів, які мешкають у багатоповерхових будинках, скасовано сплати за послугу з постачання теплової енергії,  витраченої на загальнобудинкові потреби опалення.

Витрати, понесені КП «Покровськтепломережа» у зв’язку з прийнятим розпорядженням, будуть віднесені до витрат на загально будинкові потреби. Відшкодування відбуватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету.

Розпорядження 280рг від 27.02.2023 Про підтримку мешканців Покровської міської територіальної громади