• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Домогосподарства громади продовжують отримувати допомогу на розвиток тваринництва

eye

115

20.03.2023 10:53

Новини громад

img

Громадська організація «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба» як виконавець проєкту «Emergency Food Security and Livelihoods Assistance to Conflict Affected People in Donetska oblast» за фінансової підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) розпочала гуманітарну програму підтримки домогосподарств і невеликих сільськогосподарських виробників, які займаються тваринництвом.

В рамках такої акції жителі Лисівського старостинського округу отримали корми для курчат-бройлерів - по 95 кг на кожне із 620 домогосподарств. Ще 60 домогосподарствам видано таку гуманітарну допомогу у Шевченківському СО, 249 – Першотравневому СО і 231 – Новоєлизаветівському СО.

Планується, що корми також отримають 284 домогосподарств Срібненського СО і 197 – Новотроїцького старостинського округу.

Шляхом надання допомогти селянам, які відіграють ключову роль у місцевих ланцюжках створення вартості харчових продуктів, планується подолати наслідки війни в Україні для світового сільськогосподарського сектору.

Цільові отримувачі гуманітарної допомоги - це вразливі домогосподарства, які займаються тваринництвом. Загалом в рамках проєкту заплановано надати гуманітарну допомогу 5548 домогосподарствам Донецької області, які отримають загалом 527 т корму для тварин.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію