• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбувся літературно-музичний захід "Вінок великому Кобзареві"

eye

395

17.03.2023 11:19

Новини громад

img

Сьогодні у Покровську відбувся літературно-музичний захід, присвячений творчості Тараса Шевченка. У залі зібралися представники міської організації ради ветеранів, Управління соціального захисту населення та міського відділу культури. 

В історії кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко. 

Присутніх ознайомили з біографією та цікавими фактами з життя і творчості Кобзаря. Саме Тарас Шевченко є рекордсменом серед культурних діячів, якому поставлено найбільшу кількість пам’ятників на планеті, його ім’ям названі вулиці, населені пункти, гірська вершина і навіть кратер на Меркурії. А поеми великого письменника перекладені на більше ніж 100 різних мов світу.

Під час заходу вихованці та викладачі музичної школи ім. М. Леонтовича виконували пісні на слова Великого Кобзаря, школярі декламували його вірші, а фахівці Покровського історичного музею підготували віртуальну виставку «Постать Тараса Шевченка в історії Покровська».

«Великого Кобзаря вважають народним пророком. Адже не одне покоління українців формує свої світогляди на його творах. Славетний Кобзар хотів бачити Україну вільною і незалежною, хотів справедливості та добробуту для нащадків, прагнув, щоб Україна була визнана усіма державами світу як могутня Європейська держава. Я дякую нашим організаторам за такий гарний захід. Вдячний всім артистам за виступи. І хочу кожному ветерану та його родині побажати міцного здоров’я, гарного настрою та найскорішої перемоги», - підсумував пам’ятний захід голова Покровської міської організації ради ветеранів Олександр Іващенко.

За словами учасників такої творчої зустрічі, такі заходи об`єднують та зміцнюють не лише українську культуру, а й серця усіх шанувальників творчості Т.Г.Шевченка.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

98

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію