• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Евакуація рятує життя!

eye

144

17.03.2023 10:00

Новини громад

img

Покровська міська військова адміністрація у співпраці з Державною службою з надзвичайних ситуацій щоденно  сприяє проведенню обов’язковій евакуації цивільних мешканців з небезпечних територій Донецької області.

Зокрема, постійними членом команди з евакуації є головний спеціаліст відділу з питань агропромислового розвитку Управління земельних ресурсів та агропромислового розвитку Масюк Тетяна,  яка проводить реєстрацію учасників евакуації, інформує їх про можливість отримання безоплатного прихистку та соціальних гарантій від держави, та головний спеціаліст відділу по роботі із зверненнями громадян Жоріна Вікторія.

Під час проведення чергового етапу евакуації було організоване транспортування людей до залізночного вокзалу, з посадкою до евакуаційного потягу, який курсує до західних регіонів країни.

Інформацію щодо евакуації ви можете отримати у Контактному центрі 

(0-800-300-101) або з цієї інфографіки.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

99

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію