• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Юні мешканці Покровської громади - під пильним наглядом служби у справах дітей

eye

195

16.03.2023 15:13

Новини громад

img

Служба у справах дітей Покровської міської ради звітувала про роботу за I квартал 2023 року. Так, на обліку перебувають 190 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 61 дитина у складних життєвих обставинах та 4 дитини з трьох сімей, щодо яких скоєно насилля у родині. 

Фактично на території Покровської громади зараз перебувають 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Одна дитина, яка залишилась без батьківського піклування, тимчасово влаштована до родини родичів.

Фахівцями Служби проведено: 
- 47 рейдів з метою контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей - 59 родин (112 дітей);
- 11 профілактично-виховних заходів;
- 79 індивідуальних профілактичних бесід;
- 173 індивідуальних консультацій;
- 3 роз’яснювальні бесіди з неповнолітніми, що підозрюються у скоєнні кримінальних правопорушень;
- участь при здійсненні двох правочинів щодо представлення інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей з питань захисту майна, які підлягають нотаріальному посвідченню;
- обстежено умови проживання дітей, які проживають у сім'ях, що перебувають в складних життєвих умовах, та складено 52 акти;
- підготовлено і передано до суду 6 позовних заяв з метою захисту прав та інтересів дітей. 

У звітний період 2 батьків було позбавлено батьківських прав щодо 5 дітей, які перебували на обліку в службі у справах дітей, як такі, що залишились без батьківського піклування.

Працівниками служби у справах дітей в межах своїх повноважень було підготовлено 38 проєктів розпоряджень Покровської міської військової адміністрації:
- про надання дозволу на укладення договору дарування майна, право власності (користування) яким має дитина - 2;
- про відмову у наданні дозволу на реалізацію житла - 4;
- про збереження права користування житловим приміщенням – 9;
- про визначення місця проживання дитини, про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України - 8;
- про затвердження висновку служби у справах дітей про позбавлення батьківських прав - 2;
- про надання (зміна, втрата) статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, та встановлення опіки/піклування - 10;
- про встановлення опіки над майном дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування -2;
- про надання дозволу на проведення медичного огляду дитини – 1;
- про тимчасове влаштування -1.

Крім того, підготовлено висновки про можливість бути кандидатом в усиновлювачі, проведено 4 засідання комісії з питань захисту прав дитини, розроблено 18 індивідуальних планів дітей, що перебувають у СЖО, проводилися заходи з протидії домашньому насильству. 

Велася тісна співпраця з закладами освіти, працює робоча група з проведення обов’язкової евакуації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Спеціалісти Служби у справах дітей чергують на пункті прийому евакуйованих сімей з міст Авдіївка, Бахмут, Часів Яр, Костянтинівка, а також на Пунктах Незламності міста Покровська.

Інформація щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей потенційних опікунів, піклувальників, та дітей, що проживають в сім`ях, які опинились в складних життєвих обставинах, внесена до єдиного банку даних, постійно оновлюється і надійно захищена. 

Посадовими особами служби у справах дітей постійно проводиться робота щодо вивчення законодавства України та нормативно-правових документів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

99

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію