• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проблеми жителів приєднаних територій – під контролем керівництва МВА

eye

103

16.03.2023 13:42

Новини громад

img

Сьогодні заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель та начальниця Управління по роботі з приєднаними територіями Олена Носач зустрілися із начальниками відділів Управління старостинських округів.

«Ми опікуємося нашими селами. Адже вони входять до Покровської громади, і це все – наші жителі, яким має бути комфортно жити та не відчувати різницю життя із містом. Тому ми регулярно проводимо зустрічі та спільні наради», - зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач. 

Говорили про наболіле. У першу чергу – про водопостачання. Продовжується доставка питної води у старостинські округи. Сьогодні водовоз працював у Срібненському та Новоєлизаветівському СО. 

На свердловині у с. Перше Травня почала працювати фільтрувальна станція від «Water Mission». Вода буде надана на аналіз з метою визначення її якості. Якщо всі показники будуть в нормі, то є сподівання, що питною водою будуть забезпечені не лише мешканці Першого Травня, а й прилеглих сіл. 

Триває втілення у життя і проєкту «Велика вода», який передбачає подачу шахтних вод після відповідного очищення. 

Поскаржились селяни на нестабільний зв’язок. Було вирішено передати 2 Starlink у села Піщане та Новотроїцьке. 

Продовжується виїзна робота адміністраторів ЦНАПу, тож мешканці старостинських округів можуть на місцях отримати необхідні послуги. 

Почалася активна підготовка до святкування Великодня. Території сіл та селищ прибираються від сміття, планується прибирання кладовищ до поминальних днів. 

«Обговорили чимало питань. Наступного тижня планується виїзд до старостинських округів, аби на місці ознайомитися з наявними проблемами, які потребують втручання керівництва, та визначитися з обсягом необхідних робіт», - підсумував заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівники Муніципальної служби правопорядку та ДСНС проводять профілактичні рейди

У Покровській громаді рятувальники Донеччини та інспектори КП "Муніципальна служба правопорядку" проводять профілактичні бесіди з місцевими мешканцями, під час яких закликають не провокувати пожежі в екосистемах.

eye

17

Новини громад

21 березня 2023 14:37

Агропідприємства Покровської громади приступили до весняних польових робіт

Сьогодні на території Покровської громади здійснюють господарську діяльність 26 сільськогосподарських підприємств, в обробці яких перебуває 25037 га ріллі.

eye

19

Новини громад

21 березня 2023 13:58

Для комфортного очікування транспорту: у Покровську завершено реконструкцію зупиночного комплексу по вулиці Центральній

За зверненнями місцевих мешканців наприкінці січня працівники КП «БКП» розпочали реконструкцію зупинки, що розташована по вул.Центральній.

eye

22

Новини громад

21 березня 2023 13:24

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію