Триває формування штурмової бригади Гвардії наступу “Червона Калина” (відео)

15.03.2023 15:39

Це команда бійців-патріотів, які винищуватимуть ворога та звільнятимуть окуповані землі України. До лав бригади вже увійшли бійці, які брали участь у боях за Київщину, Донецьку і Луганську області. 8-го квітня 2014 року підрозділ звільняв Харківську ОДА, коли проросійські сили намагались створити там таку ж ситуацію, як на Донеччині та Луганщині. Без єдиного пострілу та жодної жертви бійці успішно виконали завдання.

Наразі триває відбір до лав бригади «Червона калина». Бійців, які прибувають, навчають ті, хто вже мають великий бойовий досвід на різних ділянках фронту.

Про комплектування, відбір та навчання бійців штурмової бригади «Червона калина» Суспільному розповів Вадим Москаленко — командир бригадної артилерійської групи бригади Нацгвардії «Червона Калина».