• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Лише з початку поточного року на території Покровської громади сталось 14 пожеж

eye

572

15.03.2023 15:33

Новини громад

img

З початку 2023 року силами та засобами 9 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області було здійснено 121 виїзд. Про це перед керівниками Покровської МВА звітував сьогодні начальник загону Віталій Кінц. 

Рятувальники Покровська були задіяні на ліквідації 14 пожеж, на яких загинуло 6 людей (м. Покровськ: вул. Кальміуська, вул. Кошового, вул. Центральна, вул. Європейська, пров. Січовий; м. Родинське вул. Ватутіна); двох ДТП;  підвозу води обсягом 950 м³ до критичної інфраструктури Покровської ОТГ; розвантажені гуманітарної допомоги загальною вагою 179 тонн; ліквідації наслідків обстрілів; наданні допомоги населенню.

З початку поточного року у Покровській ТГ зафіксовано 8 обстрілів з боку рф, у результаті яких загинуло 3 людини і 11 постраждали, пошкоджені 1 колія, 4 об’єкти інфраструктури та 45 житлових будинків.

Під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій силами ДПРЗ-9 ГУ ДСНС у Донецькій області було врятовано три людини та 8 будівель.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представники Покровської громади серед 20 лідерів Донеччини

На базі Маріупольського державного університету, який релоковано до Києва, стартувала пілотна програма «Лідерство заради відновлення Донеччини» - проєкт, метою якого є підготовка нових поколінь.

eye

85

Новини громад

05 травня 2025 16:36

Шашки єднання: у Дніпрі пройшов турнір на честь Віктора Переяслова

У складний для всієї країни час спорт залишається джерелом сили, підтримки та єднання. Саме таку місію виконав відкритий шашковий турнір пам’яті Віктора Переяслова, який відбувся 2 травня на базі Спортивно-молодіжного центру Покровської громади.

eye

31

Новини громад

05 травня 2025 15:30

Життя та здоров'я понад усе: евакуація населення Покровської громади триває

За період з 1 квітня по 30 квітня 2025 року до транзитного центру евакуації населення в м. Павлоград було доставлено 241 мешканць Покровської громади.

eye

29

Новини громад

05 травня 2025 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію