Лише з початку поточного року на території Покровської громади сталось 14 пожеж

15.03.2023 15:33

З початку 2023 року силами та засобами 9 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області було здійснено 121 виїзд. Про це перед керівниками Покровської МВА звітував сьогодні начальник загону Віталій Кінц.

Рятувальники Покровська були задіяні на ліквідації 14 пожеж, на яких загинуло 6 людей (м. Покровськ: вул. Кальміуська, вул. Кошового, вул. Центральна, вул. Європейська, пров. Січовий; м. Родинське вул. Ватутіна); двох ДТП;  підвозу води обсягом 950 м³ до критичної інфраструктури Покровської ОТГ; розвантажені гуманітарної допомоги загальною вагою 179 тонн; ліквідації наслідків обстрілів; наданні допомоги населенню.

З початку поточного року у Покровській ТГ зафіксовано 8 обстрілів з боку рф, у результаті яких загинуло 3 людини і 11 постраждали, пошкоджені 1 колія, 4 об’єкти інфраструктури та 45 житлових будинків.

Під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій силами ДПРЗ-9 ГУ ДСНС у Донецькій області було врятовано три людини та 8 будівель.