• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Під головуванням начальника Покровської МВА відбулась розширена апаратна нарада

eye

256

15.03.2023 12:13

Новини громад

img

15 березня за участю керівників Покровської МВА Сергія Добряка, очільників управлінь і відділів військової адміністрації, представників поліції, СБУ, окружної прокуратури та ДСНС відбулась апаратна нарада.

У ході засідання присутні звітували про стан справ у громаді за лютий та першу половину березня.

Як розповів начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков, сьогодні зусилля комунальників направлені на ліквідацію наслідків 5 ворожих обстрілів, що сталися в лютому, внаслідок яких постраждало 79 приватних будинків та 9 багатоповерхівок.

«Було зашито ОСБ-листами 150 вікон у приватних будинках та понад 300 вікон у багатоквартирних будинках, також замінено 250 листів шиферу на покрівлях приватних будинків», - зазначив Дмитро Візенков.

Для забезпечення стабільного руху автотранспорту дорогами Покровської громади окрему увагу було приділено координації роботи з очищення та посипки доріг. Під час реалізації цих заходів було використано понад 800 тонн посипкового матеріалу.

Почались роботи з облаштування 27 свердловин, 6 з яких вже запущені в роботу.

За словами начальника житлово-комунального відділу, усі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі. КП «Покровська ритуальна служба» виконує благоустрій кладовищ громади – планується підготовка до Великодня та поминальних днів, вивіз сміття та завезення 500 тонн піску.

Працівники КП «Покровськтепломережа» проводили обслуговування котелень і ліквідацію поривів теплотрас, контролювали роботу опалювальних систем елеваторних вузлів в житлових будинках, ремонтували підживлювані насоси.

КП «БКП» виконує прибирання парків, зупинок, інвентаризацію повітряних ліній електромереж.

Під час наради керівники військової адміністрації заслухали звіти представників служби у справах дітей, відділу освіти, культури, окружної прокуратури, ДСНС та Покровського РЕМ.

«Сьогодні енергетики виконують роботи по відновленню електропостачання тільки після аварійних відключень, планові роботи не проводяться, планові відключення не застосовуються. За минулий тиждень відбулись 4 технологічних відключень та одне повне знеструмлення громади у зв’язку з ракетним обстрілом. Також працівниками РЕМ було відпрацьовано 25 заяв, які надійшли до контактного центру на відсутність електропостачання», - зазначив під час наради начальник АТ «ДТЕК Донецькі електричні мережі» Покровський РЕМ Віталій Асіненко.

«Попри близкість фронту громада живе, структурними відділами та комунальними підприємствами Покровської МВА виконуються всі роботи та плануються заходи. У кожного свій фронт, яким ми наближаємо нашу спільну перемогу!», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію