• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. КП «Муніципальна служба правопорядку» завжди на варті безпеки громадян

eye

137

15.03.2023 09:10

Новини громад

img

З початку 2023 року основна робота Муніципальної служби правопорядку по реалізації заходів, актуальних у період дії воєнного стану, була спрямована на надання допомоги мешканцям громади, контролю за дотриманням громадського порядку та правил благоустрою.

Лише за останні два місяці інспекторами муніципальної служби проведено 35 вечірніх патрулювань міста  щодо охорони громадського порядку спільних з працівниками Національної поліції. Розглянуто 22 звернення громадян. Станом на 01.03.23 по всім заявкам прийняті рішення.

Щоденно здійснюються заходи щодо надання допомоги мешканцям у проведенні евакуації, в ході яких надається допомога маломобільним громадянам  при посадці до автобусів та потягу, допомога у перенесення багажу жінкам та людям похилого віку.

Проведено 67 рейдів містом щодо контролю за станом благоустрою, в ході яких проводились роз’яснювальні бесіди з мешканцями громади щодо дотримання чистоти та порядку у місті.

Задіяні «муніципали» і в роботі щодо військово-облікового обліку мешканців громади. 

З 15 лютого з метою запобігання розкрадання майна постраждалих працівниками КП «Муніципальна служба правопорядку» цілодобово забезпечено охорону напівзруйнованого будинку №4 у м-ні «Сонячний».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

28

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію