• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники Покровської МВА привітали добровольців громади зі святом

eye

142

14.03.2023 17:12

Новини громад

img

По всьому фронту від Дніпра до Сіверського Донця знову звучить старе козацьке гасло добровольців: «Душу – Богові, життя – Вітчизні, честь – нікому!». Сьогодні новітні козаки обороняють старі козацькі фортеці Українського Донбасу - Бахмут та Лиман. 

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Цю дату встановила Верховна Рада у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. 

Аби виразити добровольцям підтримку та повагу від усіх мешканців громади та привітати їх зі святом, начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом із заступником міського голови Миколою Шабельником зустрілись із представниками ТРО, стрілецького батальйону та добровольчого формування «Покровськ-1».

«Перші добровольці в Україні з`явились ще за часів козацтва. Перші добровольці – це козаки Запорізької Січі. Ви – нащадки тих славетних воїнів, які боронили наші землі. У вас є козацький дух. У свято зичимо вам впевненості, незламності духу. Разом до перемоги! Героям слава!», - привітав начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Під час спілкування з бійцями, керівники громади зазначили, що сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

«Це люди, які воюють за покликом серця, без вагань обороняють та захищають нашу велику українську родину, рідну громаду. Люди, які прийшли вигнати ворога, який нахабно втрутився на нашу територію. Низько вклоняємось перед Вашим подвигом і самопожертвою.  Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують Вам міцним тилом і оберігають Ваше життя щирими молитвами», - зазначив заступник міського голови Микола Шабельник. 

За мужність, відданість національним інтересам, відсіч і стримування збройної агресії з боку рф та з нагоди свята добровольці, представники добровольчих формувань, які базуються на території Покровської громади отримали грамоти та подяки.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

20

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

23

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію