• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Отримання допомоги та її розподіл: відбулось засідання гуманітарного штабу

eye

135

14.03.2023 15:51

Новини громад

img

За участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 14 березня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу, під час якого члени комісії розглянули питання щодо отриманої громадою гуманітарної допомоги від Покровської РДА та благодійників та її розподілу.

У період з 1 лютого по 10 березня від Покровської районної державної адміністрації надійшло: 13,5 т дизельного палива, 3,1 т бензину, 2 генератори, 500 розкладачок та 80 матраців. 
Впродовж зазначеного періоду Покровська МВА також отримала 4 дизельні генератори від ГО «Зграя ЮА» та 10 твердопаливних обігрівачів (булер'яни) від гуманітарної місії «Проліска». 

З метою укомплектування та забезпечення нормальних умов перебування у тимчасових прихистках та укриттях Покровської громади, забезпечення стабільної роботи медичних закладів під час відсутності електропостачання, можливості надання КУ «Покровським координаційним комітетом самоорганізації населення» допомоги містянам,  отриману гуманітарну допомогу було вирішено розподілити між підприємствами, організаціями та установами Покровської міської територіальної громади згідно  листів – заявок.


Серед іншого, під час засідання було затверджено механізм передачі допомоги та  отримувачів гуманітарної допомоги. 

«Завдяки тісній співпраці керівництва ВА і гуманітарного штабу наша громада отримує достатню кількість гуманітарної допомоги для мешканців нашої громади та підприємств критичної інфраструктури. Хочу подякувати всім, хто задіяний у роботі гуманітарного штабу та нашим благодійникам»,- зазначила заступниця начальника МВА Наталія Іваньо.

Усі питання порядку денного були ретельно розглянуті та одноголосно затверджені членами комісії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

28

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію