• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З турботою про людей з особливими потребами: підопічні УСЗН отримують допомогу від благодійників

eye

183

14.03.2023 11:36

Новини громад

img

Покровська громада продовжує отримувати гуманітарну допомогу від благодійних фондів, об`єднань та громадських організацій. При її розподілі особливу увагу приділено мешканцям, які мають інвалідність, тяжкі захворювання або знаходяться в скрутних життєвих обставинах.

За словами заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної, фахівцями Управління соціального захисту населення ведеться постійний моніторинг осіб, які потребують допомоги: «Намагаємось «зігріти» кожного, хто потребує уваги та турботи. На постійній основі забезпечуємо наших підопічних продуктовими наборами. Крім того, були видані ковдри, постільна білизна, подушки».

Днями від ГО «Проліска» за запитом Покровської МВА УСЗН було передано 50 наборів особистої гігієни, до яких увійшли мило, пральний порошок, зубні щітки та пасти, вологі серветки, миючі засоби та рушники.
Таку допомогу вже отримали мешканці громади. 

«Ми дуже вдячні нашим партнерам – ГО «Проліска» за таку плідну співпрацю й можливість забезпечувати усім необхідним наших мешканців. Фахівці УСЗН продовжуватимуть роботу з виявлення потреб місцевих жителів та забезпеченням їх гуманітарною допомогою», - зауважила Олена Харчевна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію