Сьогодні Україна відзначає  День добровольця

14.03.2023 08:30

14 березня 2014 року на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

Добровольчі формування під час збройної агресії РФ на сході нашої держави дали змогу провести мобілізацію і по суті врятували Українську державність від загибелі.

Сьогодні десятки тисяч добровольців стоять на смерть заради перемоги над московським агресором. По всій країні розгорнута система територіальної оборони, створена міцна мережа добровольчих формувань територіальних громад, які разом із ЗСУ боронять міста та села України. Разом б’ють ворога.

Ми дякуємо вам!  Шахтарям, залізничникам, лікарям, фермерам, учителям, держслужбовцям та робітникам різного віку, різних політичних й релігійних переконань, які в критичний для України час прийняли мужнє рішення стати на захист держави.

Низько схиляємо голови в пам'ять про тих добровольців, котрі не повернулися з поля бою. Сумуємо разом із їхніми рідними.

Зі святом Вас, Герої! Міцного здоров’я, лицарської звитяги, швидкої Перемоги і Господнього захисту!

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!