• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні Україна відзначає  День добровольця

eye

735

14.03.2023 08:30

RSS

img

14 березня 2014 року на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. 

Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету. 

Добровольчі формування під час збройної агресії РФ на сході нашої держави дали змогу провести мобілізацію і по суті врятували Українську державність від загибелі.

Сьогодні десятки тисяч добровольців стоять на смерть заради перемоги над московським агресором. По всій країні розгорнута система територіальної оборони, створена міцна мережа добровольчих формувань територіальних громад, які разом із ЗСУ боронять міста та села України. Разом б’ють ворога.

Ми дякуємо вам!  Шахтарям, залізничникам, лікарям, фермерам, учителям, держслужбовцям та робітникам різного віку, різних політичних й релігійних переконань, які в критичний для України час прийняли мужнє рішення стати на захист держави.

Низько схиляємо голови в пам'ять про тих добровольців, котрі не повернулися з поля бою. Сумуємо разом із їхніми рідними.

Зі святом Вас, Герої! Міцного здоров’я, лицарської звитяги, швидкої Перемоги і Господнього захисту!

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

98

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію