• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні Україна відзначає  День добровольця

eye

849

14.03.2023 08:30

RSS

img

14 березня 2014 року на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. 

Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету. 

Добровольчі формування під час збройної агресії РФ на сході нашої держави дали змогу провести мобілізацію і по суті врятували Українську державність від загибелі.

Сьогодні десятки тисяч добровольців стоять на смерть заради перемоги над московським агресором. По всій країні розгорнута система територіальної оборони, створена міцна мережа добровольчих формувань територіальних громад, які разом із ЗСУ боронять міста та села України. Разом б’ють ворога.

Ми дякуємо вам!  Шахтарям, залізничникам, лікарям, фермерам, учителям, держслужбовцям та робітникам різного віку, різних політичних й релігійних переконань, які в критичний для України час прийняли мужнє рішення стати на захист держави.

Низько схиляємо голови в пам'ять про тих добровольців, котрі не повернулися з поля бою. Сумуємо разом із їхніми рідними.

Зі святом Вас, Герої! Міцного здоров’я, лицарської звитяги, швидкої Перемоги і Господнього захисту!

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію