• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відзначили 209 день народження Тараса Григоровича Шевченка

eye

197

09.03.2023 10:06

Новини громад

img

В центрі міста біля пам'ятника видатному поету, нескореному борцю за волю України пройшов урочистий мітинг, в якому взяли участь керівники військової адміністрації, представники структурних підрозділів міста, члени громадських організацій, військові. 

Неодноразово протягом віків українському народу, говорячи словами самого Тараса, «довелось запить з московської чаші московську отруту». Нині ми переживаємо найдраматичніший період нашої історії, але зараз у нас є чітке усвідомлення «свого шляху широкого».

«Правдолюб, поет, який ще багато років назад сказав, як треба любити та берегти свою історію, мову та Україну. Сьогодні його слова, як ніколи, відгукуються в повсякденні, його віра та заклики до нас, українців, відгукуються в наших серцях. Слава Україні. Героям слава! Перемога буде за нами!», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Сьогодні в часи кривавої війни, яку розв’язала проти України російська загарбницька влада, особливо відчувається дух незламного поета й художника, чий голос крізь віки закликає кожного українця до боротьби за свою Батьківщину. Сьогодні він як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно, підсвідомо і свідомо через уста кожного із представників нації, незалежно від віку, промовляє:
«Встане Україна. 
І розвіє тьму неволі, 
Світ правди засвітить…»

Поет, революціонер став  одним з символів спротиву російській агресії, нашою духовною зброєю. 

«Не зважаючи на те, що вже минуло два сторіччя з дня народження видатного поета, письменника, актуальність його тез щодо свободи та козацького духу нашого народу як ніколи доречна. Його вірші, твори надихають нас на боротьбу. Віримо, що Україна буде вільна та нова», - сказав у своїй промові командир добровольчого формування «Покровськ-1» Михайло Кірсанов. 

Пам`ять великого сина України присутні вшанували покладанням квітів до скульптурної композиції, присвяченої Тарасу Шевченку. 

Будьмо єдиними й міцними у боротьбі за свою країну, як заповів нам Великий Кобзар!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію