• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відзначили 209 день народження Тараса Григоровича Шевченка

eye

326

09.03.2023 10:06

Новини громад

img

В центрі міста біля пам'ятника видатному поету, нескореному борцю за волю України пройшов урочистий мітинг, в якому взяли участь керівники військової адміністрації, представники структурних підрозділів міста, члени громадських організацій, військові. 

Неодноразово протягом віків українському народу, говорячи словами самого Тараса, «довелось запить з московської чаші московську отруту». Нині ми переживаємо найдраматичніший період нашої історії, але зараз у нас є чітке усвідомлення «свого шляху широкого».

«Правдолюб, поет, який ще багато років назад сказав, як треба любити та берегти свою історію, мову та Україну. Сьогодні його слова, як ніколи, відгукуються в повсякденні, його віра та заклики до нас, українців, відгукуються в наших серцях. Слава Україні. Героям слава! Перемога буде за нами!», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Сьогодні в часи кривавої війни, яку розв’язала проти України російська загарбницька влада, особливо відчувається дух незламного поета й художника, чий голос крізь віки закликає кожного українця до боротьби за свою Батьківщину. Сьогодні він як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно, підсвідомо і свідомо через уста кожного із представників нації, незалежно від віку, промовляє:
«Встане Україна. 
І розвіє тьму неволі, 
Світ правди засвітить…»

Поет, революціонер став  одним з символів спротиву російській агресії, нашою духовною зброєю. 

«Не зважаючи на те, що вже минуло два сторіччя з дня народження видатного поета, письменника, актуальність його тез щодо свободи та козацького духу нашого народу як ніколи доречна. Його вірші, твори надихають нас на боротьбу. Віримо, що Україна буде вільна та нова», - сказав у своїй промові командир добровольчого формування «Покровськ-1» Михайло Кірсанов. 

Пам`ять великого сина України присутні вшанували покладанням квітів до скульптурної композиції, присвяченої Тарасу Шевченку. 

Будьмо єдиними й міцними у боротьбі за свою країну, як заповів нам Великий Кобзар!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

43

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

62

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

64

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію