1800 гуманітарних наборів від американської організації Global Empowerment Mission були видані сьогодні у Родинському СО

08.03.2023 17:23

Такі набори стануть неабиякою підтримкою для родинців, адже кожний пакунок містить крупи, макаронні вироби, консерви, гігієнічні засоби (мило, шампунь, вологі серветки та ін.).

Крім того, 50 матусь з Родинського отримали дитячі набори, які містили все необхідне, щоб розважити малюків у сумну годину: настільна гра Дженга, іграшка-конструктор Містер Картопля, розмальовка, пляшка для  напоїв та інші приємності.

Покровська ТГ вже не вперше співпрацює з американською організацією GEM та її партнерами – волонтерами ГО «Фонд «Якість життя».

Гуманітарний штаб Покровської ТГ щиро дякує нашим добрим друзям за надання та доставлення гуманітарних вантажів для мешканців громади.