• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ви – наше натхнення до перемоги: жінки Покровської громади отримали вітання від керівництва Покровської МВА

eye

211

08.03.2023 14:00

Новини громад

img

З нагоди Міжнародного жіночого дня у Покровську відбувся урочистий захід, під час якого кращі представниці громади отримали вітання, грамоти та подяки від керівників військової адміністрації. 

Вже рік триває повномасштабне вторгнення загарбників на українські землі і чимало жінок стоять на захисті України. Українські берегині забезпечують міцний тил та є надійною опорою для своїх побратимів і посестер, які перебувають у гарячих точках.

Жінки плетуть маскувальні сітки, створюють прихистки для переселенців, готують гарячі обіди, організовують постачання гуманітарних вантажів, збирають кошти на допомогу армії та доглядають дітей. Кожна жінка докладає зусиль у боротьбі з ворогом та є натхненням для перемоги. 

У вітальному слові начальник Покровської МВА Сергій Добряк відзначив надзвичайно важливу роль та високий професійний потенціал мешканок Покровської громади: «Для мене велика честь і велика радість вітати жінок нашої громади зі святом переможної весни. 8 березня - це свято жінок боротьби за свої права, за свою незалежність. За сивої давнини, за козацьких часів, українська жінка завжди була вільною серед вільних і рівною серед рівних. Українська жінка завжди мала право виступати в суді, мала право на спадок порівну з синами. Якщо козак ходив на війну, жінка тримала господарство і розподіляла бюджет. Чарівні наші жінки, нащадки княгині Ольги, нащадки Роксолани, вітаю вас зі святом! Бажаю міцного здоров’я вам і вашим сім’ям, дітям. Щоб кожного ранку був той самий поцілунок, який вас надихає, а ви завжди залишались красиві, енергійні та чарівні. Слава українським жінкам! Слава жінкам Покровської громади. Слава нашій єдиній жінці – Україні!»

З нагоди Міжнародного жіночого дня щирі вітання лунали й від заступників начальника Покровської МВА Олексія Стебля, Миколи Шабельника та Костянтина Мілютіна, які зауважили, що сьогодні жінки беруть активну участь в політичному, науковому, суспільному житті. Досягненнями в освіті, спорті, культурі та охороні здоров’я кожна жінка робить неоціненний внесок в розвиток нашої громади та країни. 

За наполегливу і самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня представниць медицини, освіти, комунальних підприємств міста та інших структурних підрозділів військової адміністрації було відзначено грамотами та подяками.

Крім керівників військової адміністрації, сьогодні вітали жінок чимало талановитих артистів – крім творчих колективів громади, на сцені дарували жінкам свій талан підполковник, представник Прикордонної служби України Роман Федоришин, учасниця шоу Х-фактор бандуристка Вікторія Деркач, фіналіст національного відбору Євробачення скрипаль Мойсей Бондаренко.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію