• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Працюємо на користь громади. Керівництво Покровської МВА зустрілось із представниками Team4UA

eye

218

07.03.2023 14:46

Новини громад

img

Головна мета керівництва Покровської МВА – забезпечити комфортне та якісне життя місцевим жителям і допомогти вразливим верствам населення, які у нинішній скрутний час потребують якнайбільшої уваги. 

Тому регулярно проводяться зустрічі із різноманітними благодійними організаціями. Цього разу подальшу спільну роботу очільники громади обговорили із головою фонду «Team4UA/Team4Humanity» Жаном-Крістофом Бонісом та головою БФ «Наша справа - Україна» Артемом Петровим.

Жан-Крістоф Боніс був в Україні, коли почалося російське вторгнення. І він досі залишається тут зі своєю командою, щоб допомагати українцям. Говорить, що закохався в нашу країну з першого свого візиту сюди ще двадцять років тому і вірить, що Україна обов’язково виборе мир, а українці постануть як креативна нація у світовій спільноті.

На Донеччину разом зі своїм партнером завітав, аби безпосередньо на місці обговорити подальшу співпрацю задля допомоги громадам.

Заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо розповіла гостям про роботу Гуманітарного штабу, його головні функції та завдання. Ознайомила з особливостями життя прифронтової громади та її мешканців, переселенців із сіл та міст на лінії вогню. 

В ході перемовин було вирішено зосередити увагу на ВПО. Громадяни з цієї категорії зможуть заповнити спеціальну форму-замовлення із зазначенням, у чому саме відчувають потребу, і за нею їм і буде доставлено гуманітарний вантаж. 

«Приємно, що сьогодні увага світової спільноти прикута до подій, що відбуваються в Україні. Ми дякуємо вам за вашу роботу, за вашу допомогу нашим мешканцям, за ваше велике серце. Разом ми зможемо багато!» - звернувся до представників БФ «Team4UA» начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію