• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровськ завітали координатори французької місії Premiere Urgence Internationale Максим Дунич та Софія Бережна.

eye

548

07.03.2023 12:04

Новини громад

img

У нашому місті вони вже не вперше. І цього разу привезли черговий гуманітарний вантаж для Пунктів Незламності: 300 електроковдр, 35 інфрачервоних обігрівачів UFO та 16 бойлерів Bosh. 

«Під час воєнного стану ми працюємо по всій Східній Україні, де наша допомога найбільш вагома та необхідна. І щоразу, доставляючи в холодну пору року в прифронтові міста засоби обігріву, ми відчуваємо такий же теплий зворотний зв'язок», - зазначив Максим Дунич.

Отриману гуманітарну допомогу оперативно розвантажила мобільна бригада господарчої групи відділу освіти та працівників навчального закладу. І невдовзі електроприлади будуть розподілені між Пунктами Незламності. 

«Таку підтримку важко переоцінити. Нові електроприлади для людей, які потерпають від жахіть війни, це не лише комфортні умови на тимчасових пунктах перебування, а й відчуття впевненості, що їх ніколи не залишать наодинці з бідою», - наголосила начальниця відділу освіти Покровської міської ради Любов Воротинцева. 

Французька місія Premiere Urgence Internationale - неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація, завданням якої є допомога цивільному населенню, що перебуває у скрутному становищі у зв’язку з природними катаклізмами, війною чи економічним колапсом. В Україні Première Urgence Internationale працює з 2015 року.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію