• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровськ завітали координатори французької місії Premiere Urgence Internationale Максим Дунич та Софія Бережна.

eye

767

07.03.2023 12:04

Новини громад

img

У нашому місті вони вже не вперше. І цього разу привезли черговий гуманітарний вантаж для Пунктів Незламності: 300 електроковдр, 35 інфрачервоних обігрівачів UFO та 16 бойлерів Bosh. 

«Під час воєнного стану ми працюємо по всій Східній Україні, де наша допомога найбільш вагома та необхідна. І щоразу, доставляючи в холодну пору року в прифронтові міста засоби обігріву, ми відчуваємо такий же теплий зворотний зв'язок», - зазначив Максим Дунич.

Отриману гуманітарну допомогу оперативно розвантажила мобільна бригада господарчої групи відділу освіти та працівників навчального закладу. І невдовзі електроприлади будуть розподілені між Пунктами Незламності. 

«Таку підтримку важко переоцінити. Нові електроприлади для людей, які потерпають від жахіть війни, це не лише комфортні умови на тимчасових пунктах перебування, а й відчуття впевненості, що їх ніколи не залишать наодинці з бідою», - наголосила начальниця відділу освіти Покровської міської ради Любов Воротинцева. 

Французька місія Premiere Urgence Internationale - неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація, завданням якої є допомога цивільному населенню, що перебуває у скрутному становищі у зв’язку з природними катаклізмами, війною чи економічним колапсом. В Україні Première Urgence Internationale працює з 2015 року.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

42

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

57

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

53

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію