• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровськ завітали координатори французької місії Premiere Urgence Internationale Максим Дунич та Софія Бережна.

eye

311

07.03.2023 12:04

Новини громад

img

У нашому місті вони вже не вперше. І цього разу привезли черговий гуманітарний вантаж для Пунктів Незламності: 300 електроковдр, 35 інфрачервоних обігрівачів UFO та 16 бойлерів Bosh. 

«Під час воєнного стану ми працюємо по всій Східній Україні, де наша допомога найбільш вагома та необхідна. І щоразу, доставляючи в холодну пору року в прифронтові міста засоби обігріву, ми відчуваємо такий же теплий зворотний зв'язок», - зазначив Максим Дунич.

Отриману гуманітарну допомогу оперативно розвантажила мобільна бригада господарчої групи відділу освіти та працівників навчального закладу. І невдовзі електроприлади будуть розподілені між Пунктами Незламності. 

«Таку підтримку важко переоцінити. Нові електроприлади для людей, які потерпають від жахіть війни, це не лише комфортні умови на тимчасових пунктах перебування, а й відчуття впевненості, що їх ніколи не залишать наодинці з бідою», - наголосила начальниця відділу освіти Покровської міської ради Любов Воротинцева. 

Французька місія Premiere Urgence Internationale - неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація, завданням якої є допомога цивільному населенню, що перебуває у скрутному становищі у зв’язку з природними катаклізмами, війною чи економічним колапсом. В Україні Première Urgence Internationale працює з 2015 року.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

29

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

27

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

32

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію