Евакуація врятувала життя багатодітній родині з с. Гришине

06.03.2023 12:57

У неділю Покровська громада зазнала чергового обстрілу з боку російських окупантів. Пошкоджено 10 приватних будинків у селі Гришине. На щастя, ніхто із мешканців не постраждав, бо люди евакуювалися.

«В одному з будинків, що зазнали пошкоджень, мешкала багатодітна сім’я, яка виїхала ще минулого року, на самому початку цих подій, - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. – Тож не зволікайте! Евакуюйтесь! Адже наше місто хоч і є тиловим та віддаленим від лінії фронту, ми все одно потерпаємо від обстрілів, наші люди гинуть та страждають, також страждає їхнє майно».

Для відновлення житлових будинків адміністрацією громади надано будівельні матеріали. Житлово-комунальний відділ допоміг зашити вікна та замінити пошкоджені покрівлі.

Загалом же від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року у Покровській ТГ вже відремонтовано майже 600 будинків.