ВІДЕО. Покровський рекрутинговий центр "Гвардія наступу" шукає добровольців, готових звільняти Україну від загарбників

03.03.2023 15:20

В Україні триває Національна кампанія рекрутингу “Гвардія наступу”, в рамках якої відбувається набір добровольців до восьми штурмових бригад.

На Донеччині працює два рекрутингових центри, один з яких у Покровську.

У ньому можна дізнатись про завдання, які виконуватимуть бійці, умови відбору та яку зарплату вони отримуватимуть.

За словами представника покровського рекрутингового центру Романа Федоришина, охочих звільняти наші землі від загарбників набирають до Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії України.

До "Гвардії наступу" йдуть за контрактом, і відповідно після закінчення війни ці добровольці зможуть і надалі проходити службу за контрактами у відповідних структурах - поліції, Нацгвардії чи ДПСУ.