• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Покровський рекрутинговий центр "Гвардія наступу" шукає добровольців, готових звільняти Україну від загарбників

eye

1003

03.03.2023 15:20

Новини громад

img

В Україні триває Національна кампанія рекрутингу “Гвардія наступу”, в рамках якої відбувається набір добровольців до восьми штурмових бригад.

На Донеччині працює два рекрутингових центри, один з яких у Покровську. 

У ньому можна дізнатись про завдання, які виконуватимуть бійці, умови відбору та яку зарплату вони отримуватимуть.

За словами представника покровського рекрутингового центру Романа Федоришина, охочих звільняти наші землі від загарбників набирають до Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії України. 

До "Гвардії наступу" йдуть за контрактом, і відповідно після закінчення війни ці добровольці зможуть і надалі проходити службу за контрактами у відповідних структурах - поліції, Нацгвардії чи ДПСУ.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровський гирьовик увійшов до списку кращих спортсменів Донеччини

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

eye

40

Новини громад

16 травня 2025 17:00

Відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної політики та протидії насильству

15 травня під головуванням заступника начальника Донецької ОДА Олександра Шевченка відбулося чергове засідання регіональної координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству.

eye

60

Новини громад

16 травня 2025 17:00

Пліч-о-пліч: співпрацю з партнерами та плани на майбутнє громади Донеччини обговорили під час спільної зустрічі

Сьогодні, 16 травня, відбулася чергова робоча нарада в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» під головуванням керівниці ініціативи Мар’яни Томин. Захід об’єднав громади Донеччини, які беруть участь у другій хвилі проєкту.

eye

33

Новини громад

16 травня 2025 16:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію