• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«СпівДія-Хаб» продовжує працювати в Покровську

eye

271

03.03.2023 12:13

Новини громад

img

До Покровської ТГ за заявками, що були оформлені мешканцями через урядову лінію, надійшли пакунки від хабів «СпівДії» з Краматорська та бокси з Дніпра.

Також Дніпропетровський хаб надав одяг для дітей ВПО, які прибувають у шелтер Покровська.

«СпівДія» - це програма, яка надає підтримку цивільним людям, які постраждали від війни. Отримати допомогу можуть як переселенці, так і жителі міста, які опинилися у скрутному фінансовому становищі.

«Хочу зауважити, що жителі громади можуть самостійно зайти на сайт «СпівДії», зробити замовлення та відстежити статус своєї заявки, - розповіла заступниця начальника – завідувач сектору у справах сім’ї та молоді Яна Штурхецька. 

У кожному гуманітарному пакунку різний склад, залежно від запитів людини. Усі замовлення надходять до «СпівДії-Хабу» у Покровську, де їх і можна отримати. Контролює процес Управління сім’ї, молоді та спорту.

«З перших днів війни нам довелося трохи переформатувати процес своєї роботи, - зазначив начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка. - Наші спортсмени та молодь активно включились у роботу із забезпечення життєдіяльності нашої громади. Ми беремо активну участь у розвантаженні та завантаженні гуманітарної допомоги, яка надходить до Покровська. Тобто одночасно і допомагаємо громаді, і займаємося фізичною культурою та спортом».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

30

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

28

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

36

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію