• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«СпівДія-Хаб» продовжує працювати в Покровську

eye

524

03.03.2023 12:13

Новини громад

img

До Покровської ТГ за заявками, що були оформлені мешканцями через урядову лінію, надійшли пакунки від хабів «СпівДії» з Краматорська та бокси з Дніпра.

Також Дніпропетровський хаб надав одяг для дітей ВПО, які прибувають у шелтер Покровська.

«СпівДія» - це програма, яка надає підтримку цивільним людям, які постраждали від війни. Отримати допомогу можуть як переселенці, так і жителі міста, які опинилися у скрутному фінансовому становищі.

«Хочу зауважити, що жителі громади можуть самостійно зайти на сайт «СпівДії», зробити замовлення та відстежити статус своєї заявки, - розповіла заступниця начальника – завідувач сектору у справах сім’ї та молоді Яна Штурхецька. 

У кожному гуманітарному пакунку різний склад, залежно від запитів людини. Усі замовлення надходять до «СпівДії-Хабу» у Покровську, де їх і можна отримати. Контролює процес Управління сім’ї, молоді та спорту.

«З перших днів війни нам довелося трохи переформатувати процес своєї роботи, - зазначив начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка. - Наші спортсмени та молодь активно включились у роботу із забезпечення життєдіяльності нашої громади. Ми беремо активну участь у розвантаженні та завантаженні гуманітарної допомоги, яка надходить до Покровська. Тобто одночасно і допомагаємо громаді, і займаємося фізичною культурою та спортом».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

50

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

147

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

35

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію