Члени громадської ради продовжують підтримувати громаду

03.03.2023 09:37

Цього разу благодійну гуманітарну допомогу завдяки зусиллям членів Громадської ради Виктору Полищуку та Анну Шаповал отримало КНП "Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування" Покровської міської ради Донецької області .

Надійшов цей вантаж з медикаментами від БО "Благодійний Фонд "Християнська медична асоціація України " в особі Регіни Майстровій. Доставка гуманітарної допомоги стала можливою завдяки БО "Благодійний Фонд "Разом до перемоги"

Дуже дякуємо за активну позицію та добрі серця членам Громадської Ради при Покровській міській раді та благодійникам, які підтримують Покровську громаду у ці складні часи.