Участь ГУ ПФУ у розслідуванні нещасного випадку на ПрАТ "Авдіївський коксохімічний завод"

25.02.2023 18:06

Головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області Ірина Аннекова взяла участь у засіданні комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком на ПрАТ "Авдіївський коксохімічний завод".

На засіданні розглянуті питання виконання вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, та щодо вжиття заходів з попередження нещасних випадків на підприємстві, в тому числі у період дії правого режиму воєнного стану в Україні під час виконання трудових обов’язків внаслідок ведення бойових дій.