Покровські спортсмени-чемпіони!

27.02.2023 11:13

Вихованці покровського тренера Артема Пятихатки привезли додому нові нагороди. Цього разу наші спортсмени досягли високих результатів на чемпіонаті Донецької області з Комбат Дзю-Дзютцу, який пройшов 26 лютого.

1-е місце у своїх вагових та вікових категоріях вибороли Богдан Пахомов, Гліб Леус, Федір Сизоненко, Іван Каліниченко, Максим Кулябкін, Іван Самаруха, Олексій Васін та Артем Шульга.

2-е місце посіли Олексій Васін, Назар Ричков та Єгор Атласов.

Вітаємо юних спортсменів з перемогами та зайнятими переможними сходинками п’єдесталу!