• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Заради миру та щасливого майбутнього

eye

367

17.02.2023 16:40

Новини громад

img

Патріотизм, свідомість, любов до рідного краю та гордість за країну. Такі почуття залишились в серці кожного учасника флешмобу «Голуб миру», який відбувся в одному з навчальних закладів Покровська. 

Представники учнівського самоврядування вирішили запросили до свого закладу військових, які зараз захищають нашу країну від підступного ворога. Говорять, що напередодні річниці повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну як ніколи хотілося сказати слова подяки тим, від кого повною мірою залежить їхнє майбутнє.

Комунікацію з військовими допомогли налагодити голова ГО «Ініціативний Покровськ» Андрій Пузіков та представник Молодіжної ради при виконкомі Покровської міської ради Андрій Частов. 

Захід видався дуже теплим та душевним. Розпочалось все із дружніх обіймів ще на порозі школи. Потім була урочиста частина, яка непомітно перейшла в живе спілкування. 

Молодь цікавило все – і загальне, і особисте. Адже більшість гостей-військових за віком старші за них на кілька років. Безліч питань виникло і до колоритного бійця Анатолія, який цікаво розповів про своє дисидентське минуле та про те, як народжується справжній патріотизм. 

Потім всі разом прикріпили «голубів миру» на загальному стенді й домовились обов’язково зустрітися тут після Перемоги.

На згадку про зустріч діти подарували військовим янголяток, які обов’язково захищатимуть їх від ворога, адже зроблені  подарунки власноруч з любов’ю та вірою в ЗСУ!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію