• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Заради миру та щасливого майбутнього

eye

532

17.02.2023 16:40

Новини громад

img

Патріотизм, свідомість, любов до рідного краю та гордість за країну. Такі почуття залишились в серці кожного учасника флешмобу «Голуб миру», який відбувся в одному з навчальних закладів Покровська. 

Представники учнівського самоврядування вирішили запросили до свого закладу військових, які зараз захищають нашу країну від підступного ворога. Говорять, що напередодні річниці повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну як ніколи хотілося сказати слова подяки тим, від кого повною мірою залежить їхнє майбутнє.

Комунікацію з військовими допомогли налагодити голова ГО «Ініціативний Покровськ» Андрій Пузіков та представник Молодіжної ради при виконкомі Покровської міської ради Андрій Частов. 

Захід видався дуже теплим та душевним. Розпочалось все із дружніх обіймів ще на порозі школи. Потім була урочиста частина, яка непомітно перейшла в живе спілкування. 

Молодь цікавило все – і загальне, і особисте. Адже більшість гостей-військових за віком старші за них на кілька років. Безліч питань виникло і до колоритного бійця Анатолія, який цікаво розповів про своє дисидентське минуле та про те, як народжується справжній патріотизм. 

Потім всі разом прикріпили «голубів миру» на загальному стенді й домовились обов’язково зустрітися тут після Перемоги.

На згадку про зустріч діти подарували військовим янголяток, які обов’язково захищатимуть їх від ворога, адже зроблені  подарунки власноруч з любов’ю та вірою в ЗСУ!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію