• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівництво громади зустрілось із жителями зруйнованого будинку

eye

176

17.02.2023 13:34

Новини громад

img

Сергій Добряк разом із заступниками провів зустріч з жителями багатоповерхівки, яка постраждала від обстрілу 15 лютого. 

До людей довели алгоритм дій для отримання допомоги, відновлення документів, розселення чи вивезення речей із квартир. 

«Будинок перебуває під цілодобовою охороною, майно буде збережено. Потрапити до квартир та забрати необхідні речі можна виключно із представниками поліції, - зазначив Сергій Добряк. - Ми максимально швидко зробимо акти, щоб люди мали змогу звернутись за матеріальною допомогою в УСЗН для вирішення побутових питань. Також розчищаємо завали в під’їздах, щоб полегшити доступ до квартир». 

Керівники наголосили, що городяни, які мають право власності на зруйноване житло, отримають допомогу у розмірі 80 тисяч гривень. Іншим допоможуть волонтери. Присутні на зустрічі представники УСЗН та ЦНАП розповіли, як отримати матеріальну допомогу та відновити документи. 

Мешканців, які втратили житло, також запевнили у наданні допомоги для вивезення особистих речей. Проводиться розселення родин. 

«Родину з дітьми ми відселили у комунальну квартиру. 2 родини отримали оселю за програмою «Покровчани для покровчан». 5 родин будуть евакуюватися з Донеччини. Решта розселилися у родичів», - зазначив начальник МВА. 

Загалом без житла опинилися 67 громадян. ДСНС доповіли, що всі аварійні місця розібрані, аби люди могли забрати речі з 8:00 до 17:00. Працюють шелтери та Пункт Незламності, де постраждалі городяни можуть зігрітися та поїсти.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію