• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівництво громади зустрілось із жителями зруйнованого будинку

eye

322

17.02.2023 13:34

Новини громад

img

Сергій Добряк разом із заступниками провів зустріч з жителями багатоповерхівки, яка постраждала від обстрілу 15 лютого. 

До людей довели алгоритм дій для отримання допомоги, відновлення документів, розселення чи вивезення речей із квартир. 

«Будинок перебуває під цілодобовою охороною, майно буде збережено. Потрапити до квартир та забрати необхідні речі можна виключно із представниками поліції, - зазначив Сергій Добряк. - Ми максимально швидко зробимо акти, щоб люди мали змогу звернутись за матеріальною допомогою в УСЗН для вирішення побутових питань. Також розчищаємо завали в під’їздах, щоб полегшити доступ до квартир». 

Керівники наголосили, що городяни, які мають право власності на зруйноване житло, отримають допомогу у розмірі 80 тисяч гривень. Іншим допоможуть волонтери. Присутні на зустрічі представники УСЗН та ЦНАП розповіли, як отримати матеріальну допомогу та відновити документи. 

Мешканців, які втратили житло, також запевнили у наданні допомоги для вивезення особистих речей. Проводиться розселення родин. 

«Родину з дітьми ми відселили у комунальну квартиру. 2 родини отримали оселю за програмою «Покровчани для покровчан». 5 родин будуть евакуюватися з Донеччини. Решта розселилися у родичів», - зазначив начальник МВА. 

Загалом без житла опинилися 67 громадян. ДСНС доповіли, що всі аварійні місця розібрані, аби люди могли забрати речі з 8:00 до 17:00. Працюють шелтери та Пункт Незламності, де постраждалі городяни можуть зігрітися та поїсти.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію