• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Під головуванням начальника Покровської МВА відбулась апаратна нарада

eye

309

17.02.2023 08:48

Новини громад

img

У ході засідання присутні звітували про стан справ у громаді за першу половину лютого.

Як розповів начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков, сьогодні зусилля комунальників направлені на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів, внаслідок яких зазнали руйнувань житлові будинки Покровська.

Зашито ОСБ-листами близько 100 вікон та замінено 183 листами шиферу дахи приватних домогосподарств міста.

Також керівник ЖВК Дмитро Візенков повідомив, що почались роботи з облаштування 31 свердловини по Покровській ТГ. Кінцевий термін їх виконання – 1 квітня 2023 року. Працівники водоканалу займалися усуненням витоків та забиттів водопровідних мереж, розвезенням питної та технічної води, хлоруванням свердловин.

На виконання доручення, яке надійшло під час проведення особистого прийому начальника МВА, продовжуються роботи з демонтажу старого та встановлення нового покриття зупиночного комплексу по вул. Центральна.

Через погіршення погодних умов окрему увагу було приділено координації роботи з очищення та посипки доріг.

За словами директора КП «БКП» Аліка Тумасова, вулицями міста щодня курсує спецтехніка, задіяні також двірники. За два тижні було використано понад 800 т посипального матеріалу (піщано-сольова суміш).

Крім того, направлено листа до Департаменту розвитку базових галузей промисловості щодо проведення ремонту доріг обласного підпорядкування у нашій громаді.

Працівники КП «Покровськтепломережа» у першій половині лютого проводили обслуговування котелень і ліквідацію поривів теплотрас, контролювали роботу опалювальних систем елеваторних вузлів в житлових будинках, ремонтували підживлювані насоси, чистили дренажні трубопроводи котелень.

Під час наради ознайомились керівники військової адміністрації з роботою медичних установ, безпековою ситуацією у громаді та роботою з населенням у вирішенні гуманітарних потреб.

«Покровський координаційний комітет самоорганізації населення продовжує допомагати місцевим мешканцям. Лише за минулий тиждень було розвезено до найпростіших укриттів 350 пічок-буржуйок, 113 аптечок, 14 фільтрів для основних укриттів, 21 насос для свердловин. Від благодійників отримано 5 т теплих речей, понад 100 пар взуття для дітей ВПО. Також населенню видано 9348 продуктових наборів, 41600 хлібин, 4000 пакунків дитячого харчування», - зазначила начальниця ККСН Марина Ухова. 

Крім того, інспекторами та фахівцями ККСН було організовано зустріч голів квартальних комітетів з начальником МВА, проведено навчання з використання вогнегасників.

Проводиться збір інформації щодо кількості мешканців, які проживають на території громади, формування графіку підвезення води, залучення громадян до суспільно-корисних робіт та ін. Під час засідання начальники відділів не лише звітували про плани роботи, а й озвучили хід виконання доручень, отриманих від начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію