• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Допомога постраждалим покровчанам

eye

755

16.02.2023 11:20

Новини громад

img

Шановні покровчани!

Вчора у нашій громаді сталася трагедія, і на жаль, є люди, які намагаються заробити на ній гроші.

У багатьох телеграм-каналах та інших соціальних мережах з'явилися заклики про допомогу із зазначенням номерів банківських карток приватних осіб. Наголошуємо, що у керівництва громадою є список постраждалих внаслідок удару по місту. В більшості випадків ці прізвища не фігурують під номерами опублікованих карток.  

Вчора ми стали свідками людяності, щирості та небайдужості покровчан, які без вагань прийшли на допомогу: прихистком, підтримкою, технікою. 

Але цими чудовими якостями користуються недобропорядні люди.

Закликаємо вас з обачністю реагувати на прохання про допомогу від незнайомих вам людей. 

Аби підтримати покровчан, ви можете зателефонувати до Контактного центру 0800300101 та запропонувати види допомоги, які ви можете надати. Таким чином вона обов'язково попаде до тих, кому вона справді потрібна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

До державного свята мешканці Донеччини розгорнули 50-метровий прапор України

З нагоди відзначення Дня прапора - державного символу України - у м.Дніпро відбувся урочистий захід, під час якого було розгорнуто 50-метрове полотно, що було евакуйовано з Покровська, як символ незламності та боротьби за справедливий мир.

eye

51

Новини громад

23 серпня 2025 10:09

У рамках співпраці між Покровською та Маріупольською громадами в Дніпрі відкрили Центр життєстійкості

Сьогодні у місті Дніпро за участю Міністра соціальної політики, сім’ї та України Дениса Улюткіна відбулося урочисте відкриття Центру життєстійкості – простору підтримки для жителів Донецької області, які були змушені покинути свої домівки через війну.

eye

100

Новини громад

22 серпня 2025 17:17

Масштабну акцію до 34-ї річниці Незалежності України планує провести ініціативна група проєкту «Ланцюг єдності».

Організатори акції закликають всіх українців за кордоном 24 серпня, в День Незалежності, о 19:00, вийти на центральні вулиці міст за межами України й взятися за руки, утворюючи живі ланцюги, як символ єдності нашого народу.

eye

55

Новини громад

22 серпня 2025 16:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію