• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Інноваційні технології в освітньому процесі: учням Покровської громади вручили планшети

eye

523

16.02.2023 08:54

Новини громад

img

Закордонні партнери із Корейського агентства міжнародного співробітництва виділили гуманітарну матеріально-технічну допомогу для школярів у вигляді сучасних планшетів. Днями їх вручили дітям з особливими потребами та інших вразливих категорій, а також учням з родин військовослужбовців.

«53 гаджети нашій громаді надав Департамент освіти ОДА від корейського агентства міжнародної співпраці для учнів ЗЗСО, які потрапили в складні життєві обставини. Вони видаються у тимчасове використання до кінця навчального року», - розповів начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Планшети розподілені між учнями всіх навчальних закладів громади, яких визначила спеціальна комісія.

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, сучасні гаджети допоможуть дітям більш зручно та швидко виконувати всі необхідні завдання під час дистанційного навчання. 

«Все, що ми робимо, ми робимо для наших дітей, адже вони - наше майбутнє та наша надія. Зважаючи на запровадження онлайн-навчання, ми маємо створити всі належні технічні умови для учнів», - наголосила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Використання нових гаджетів надасть можливості для покровських школярів підвищити успішність у навчанні та й надалі демонструвати високі результати на олімпіадах та освітніх конкурсах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію