ДО УВАГИ КОМПАНІЙ-ВИРОБНИКІВ

05.07.2016 19:28

Підприємництво

Покровська міська рада повідомляє, що з метою розширення ринків збуту та сприяння збільшенню експорту товарів та послуг компаній-виробників Донецької області, департаментом інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької обласної державної адміністрації проводиться робота щодо актуалізації єдиної бази потенційних експортерів регіону.

Якщо Ви маєте бажання та можливість експортувати продукцію свого виробництва, просимо надати інформацію по вашому підприємству, згідно таблиці та рекламно-презентаційні матеріали на 1-2 стор. із зазначенням емблеми (бренду) бажано у вигляді jpg файлів. Реквізити підприємства вказати обов’язково на українській та англійській мові.

Інформація приймається до 15.07.2016 року на електронну адресу відділу економічного і аналізу фінансового управління Покровської міської ради (e-mail: ispeconomic@gmail.com).