• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровську громаду відвідали волонтери відомого французького благодійного фонду

eye

599

14.02.2023 14:11

Новини громад

img

Сьогодні, 14 лютого відбулась зустріч керівництва Покровської МВА з представниками  французької благодійної організації «Solidarités International», у ході якої благодійники ознайомились з життям громади та зафіксували потреби місцевого населення.

Волонтерам надали необхідну інформацію щодо потреб внутрішньо переміщених осіб, евакуйованих з гарячих точок громадян, та інших вразливих груп населення: пенсіонерів, багатодітних сімей, інвалідів, сімей, які опинились в скрутних життєвих обставинах.

"Дякуємо міжнародній спільноті, яка не залишається осторонь української біди. Сьогодні все більше компаній та організацій прагнуть проявити свою солідарність та надати допомогу мешканцям, які дійсно цього потребують. В Покровській громаді є потреба не лише в продуктових наборах, засобах особистої гігієни, медикаментах, а й у генераторах, будматеріалах та «розхідниках» для реалізації проєктів з пошуку альтернативних джерел водопостачання. Підтримка роботи об`єктів критичної інфраструктури міста – це одна з головних задач адміністрації», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо. 

«Solidarités International» – французька благодійна організація, яка існує з 80-х років минулого століття та діє практично у всіх гарячих точках світу. Спектр надання допомоги благодійної організації дуже широкий: від ремонту приміщень та будівель для ВПО і евакуйованих людей до надання продуктових наборів.

З лютого 2022 року Міжнародна Солідарність розпочала підтримку населення України, яке постраждало від конфлікту, нав’язаного Російською Федерацією. Працюють регіональні офіси у Львові, Дніпрі та Одесі. Підтримка ж розширюється по всій країні в місцях найбільшої потреби, безпосередньо або через місцевих партнерів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію