Внаслідок необачного поводження з підозрілим предметом мешканець Покровська отримав тяжку травму

14.02.2023 09:10

За інформацією від відділу охорони здоров’я вчора, 13 лютого, до медичного закладу міста надійшов чоловік 1987 р.н., який отримав поранення – травматичну ампутацію лівої кисті, внаслідок необачного поводження з підозрілим предметом.

Нагадуємо, у разі виявлення вибухонебезпечного пристрою

ЗАБОРОНЕНО:

- наближатися до виявленого предмета;

- пересувати його або брати в руки, а тим паче приносити додому, у навчальне приміщення, інші багатолюдні місця;

- бити чимось по ньому;

- розпалювати поряд багаття або кидати в нього підозрілий предмет.

НЕОБХІДНО:

- негайно (з безпечної відстані від предмета, бо засоби радіозв’язку, мобільні телефони можуть спровокувати вибух) повідомте чергові служби ДСНС (тел. 101), поліцію (тел. 102);

- не допускайте до небезпечної знахідки інших людей;

- припиніть усі види робіт у районі виявлення вибухонебезпечного предмета;

- дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення.

ПАМ’ЯТАЙТЕ

Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовленні фахівці-сапери, які мають допуск до цього виду робіт.

Будьте обережні! Бережіть себе та своїх близьких!