• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

МВС отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до Гвардії наступу, штурмових бригад буде більше

eye

633

13.02.2023 13:39

Новини громад

img

МВС отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до Гвардії наступу Про це сьогодні, 12 лютого, в ефірі Всеукраїнського телемарафону «Єдині новини» повідомила речниця міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева Також вона розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до «Гвардії наступу»

«Головне на першому етапі добору — це вмотивованість. Ми визначаємо наскільки людина мотивована, готова, хоче вчитися, якщо не має військового досвіду й чи має основну мету — звільнення України від загарбників», — зазначила Мар’яна Рева.

Загалом зареєстровано понад 27 тисяч звернень щодо укомплектування бригад «Гвардії наступу». Більш як 12 тисяч з них - це консультації у ЦНАПах та за телефоном «гарячої лінії». Добровольці ж подали майже 15 тисяч заявок на вступ до штурмових бригад МВС. 

Розповідаючи про подальші кроки добровольців, речниця очільника МВС акцентувала увагу на те, що в процесі долучення кандидату потрібно пройти певні етапи. Тобто якщо людина їх пройде, то долучиться до бригад.

«Перший корок — подача анкети, надалі подача документів у підрозділи, потім - військово-лікарські обстеження. До речі, наразі понад 800 осіб уже пройшли ВЛК. Подальші етапи — це тестування на знання законодавства, на логічне мислення, психологічне тестування. Обов’язковим етапом є відповідний рівень фізичної підготовки», - підкреслила Мар’яна Рева.

Втім, якщо людина бажає вступити до «Гвардії наступу», але отримала повістку, алгоритм дій значною мірою залежить від типу цієї повістки. З огляду на це, формуються відповідні документальні звернення від центрів комплектації, через які доброволець вступає до «Гвардії наступу».

«Формування восьми бригад має проводитися до 1 квітня, однак ми бачимо, що є зацікавленість із боку добровольців. Відтак можемо прогнозувати, що буде й подальше формування штурмових бригад», — резюмувала Мар’яна Рева.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Збережено та адаптовано: відділення денного перебування Територіального центру продовжує роботу

Попри вимушену евакуацію, відділення денного перебування Покровського Терцентру соціального обслуговування не лише зберегло свою діяльність, а й адаптувалося до нових умов, працюючи у змішаному форматі.

eye

5

Новини громад

01 серпня 2025 16:30

Як дитині, яка повернулася з ТОТ чи депортації, отримати підйомну допомогу

Діти, які повернулися з тимчасово окупованих територій або депортації, можуть отримати підйомну допомогу від держави. Йдеться про 50 тисяч гривень на кожну дитину.

eye

11

Новини громад

01 серпня 2025 16:11

На Донеччині об'єднують зусилля з підтримки ветеранів: Покровська громада надає індивідуальний супровід родинам військових

31 липня під головуванням заступника голови ДонОДА Олександра Шевченка відбулося чергове засідання робочої групи з питань надання допомоги, соціального захисту та підтримки ветеранів війни, військовослужбовців і родин загиблих Захисників України.

eye

13

Новини громад

01 серпня 2025 15:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію