Інспектори Муніципальної служби правопорядку виявили незаконний факт продажу алкоголю

09.02.2023 17:00

9 лютого в ході патрулювання територіальної громади інспекторами Муніципальної служби встановлений факт продажу горілки в магазині, розташованому у смт.Шевченко.

Не зважаючи на дію Постанови КМУ № 1457 від 29.12.2021 року «Про затвердження Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні», наказу командувача оперативно-стратегічного реагування військ «Хортиця» та розпорядження голови Донецької ОДА, власник та продавці одного з місцевих магазинів с. Шевченко реалізовували мешканцям алкогольні напої.

На місце правопорушення викликані працівники НПУ. Наразі вирішується питання щодо складання протоколу за ст. ст.156 КУпАП, санкція якого передбачає штраф  від 6800 до 13600 гривень.

Шановні підприємці та мешканці громади! В котре нагадуємо про дію заборони на продаж алкогольних напоїв на території Донецької області на час дії правового режиму воєнного стану!