Щодо гуманітарної допомоги на території Покровської міської територіальної громади

08.02.2023 16:44

Шановні мешканці Покровської громади!

Звертаємо вашу увагу, що Гуманітарний штаб Покровської МВА, який діє через Покровський комітет самоорганізації населення з залученням старших будинків та квартальних, видає лише гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Інше гуманітарне забезпечення у вигляді текстильної продукції (ковдри, матраци, подушки, зимовий одяг тощо) видаються благодійними організаціями, що не підпорядковані Покровської МВА. Ці організації особисто визначають обсяги допомоги та категорії населення для її отримання.

Покровська міська військова адміністрація надає лише платформу (приміщення) для видачі гуманітарної допомоги від благодійних організацій, зокрема ГО «Проліска», БО «ADRA Ukraine» та Покровська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України.

Враховуйте, будь ласка, цю інформацію при зверненні до Покровського ККСН по гуманітарну допомогу.