• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк: оперативно ліквідовуємо наслідки обстрілу

eye

815

03.02.2023 10:59

Новини громад

img

Сьогодні близько о 2:15 Покровськ зазнав ворожого обстрілу. Осколками ракет та вибуховою хвилею було пошкоджено понад 20 приватних домоволодінь та декілька автомобілів місцевих мешканців. 

З самого ранку на місце пригоди виїхали керівники громади разом із начальником Покровської МВА Сергієм Добряком. 

Над ліквідацією наслідків обстрілу працюють комунальні служби міста. Вже завезено будматеріали, якими будуть перекривати дахи та вікна постраждалих будинків.

«Вже розпочато виконання робіт із закриття вибитих вікон у кількості приблизно 50 штук, а також плануємо розпочати ремонти покрівель. Відновлювальні роботи та обстеження продовжуються. Для ліквідації наслідків обстрілу завезено 107 одиниць шиферу, 50 штук ОSB–плит, цвяхи шиферні, дошку, бруси та плівку», - розповів начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков. 

До роботи з ліквідації наслідків обстрілу залучено 2 бригади загальною кількістю 15 осіб.

Усі руйнування фіксує профільна комісія. 

Нагадаємо, на Донеччині триває евакуація населення. Кожен, хто досі залишається у громаді, наражає себе на небезпеку!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Допомога триває: покровчани отримали гуманітарну підтримку від БФ “Крапка Відліку”

З перших днів повномасштабного вторгнення мешканці Покровської громади отримують підтримку не лише вдома, а й в евакуації. Благодійні організації та партнери громади продовжують надавати допомогу тим, хто цього потребує.

eye

20

Новини громад

31 липня 2025 16:15

Консультації з питань пенсійного забезпечення та виплат: хаб «Єднання» взяв участь у відеоконференції з Пенсійним фондом

Гуманітарний хаб «Єднання» Покровської міської військової адміністрації в м. Шептицький долучився до відеоконференції з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

eye

27

Новини громад

31 липня 2025 12:55

В результаті обстрілів минулої доби поранено двох жителів Покровської громади

30 липня о 06:40 армія РФ завдавала удару по с. Гришине. Внаслідок обстрілу поранено людину. Інформація щодо пошкоджень не надходила.

eye

32

Новини громад

31 липня 2025 09:20

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію