• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проходження медоглядів, водозабезпечення та отримання соцпослуг: як живуть в умовах воєнного часу старостинські округи громади

eye

154

02.02.2023 10:11

Новини громад

img

Сьогодні до складу Покровської громади входить дев’ять старостинських округів, які охоплюють 40 населених пунктів. Завдяки злагодженій роботі працівників старостату з комунальними, соціальними, медичними службами та відділами військової адміністрації забезпечуються нормальні умови життя для мешканців приєднаних територій. 

Про це в ході апаратної наради розповіла начальниця управління по роботі з територіями Олена Носач. 

У старостинських округах працюють 4 амбулаторії (села Срібне, Новотроїцьке, смт Шевченко, медична сестра з понеділка по п’ятницю, прийом сімейний лікар веде згідно з графіком раз на тиждень у визначений день, у с. Гришине прийом ведеться лікарем щоденно у робочі дні з 8.00 до 12.00). 

У місті Родинське у робочі дні працює одна амбулаторія, в якій ведуть прийом 3 сімейні лікарі з 8.00 до 12.00.

З 8.00 до 12.00 в більш населених селах працюють медичні пункти тимчасового базування:
?1 пункт - Новоєлизаветівський СО (с.Новоєлизаветівка);
?1 пункт – Піщанський СО (с.Звірове);
?2 пункти – Першотравневий СО (с.Перше Травня, с. Котлине);
?2 пункти – Срібненський СО (с.Ясинове, с. Горіхове);
?1 пункт – Лисівський СО (с. Лисівка).

У місті Родинське працює КНП «Родинська міська лікарня» на 30 койкомісць терапевтичного відділення (на даний час зайнято 10 койкомісць). Надання медичних послуг здійснює лікар, середній медичний персонал. 

Впродовж минулого тижня в рамках реалізації Програми «Доброзичлива медицина» організовано виїзд мешканців 3 старостинських округів (31 особа) до КНП «Покровська міська лікарня» для проходження медичного огляду.

Усього у січні профогляд пройшли 63 мешканців старостинських округів. При цьому кожен з них був оглянутий сімейним лікарем та отримав направлення до вузького спеціаліста, при необхідності, рекомендації щодо лікування.

Завдяки злагодженої співпраці з керівництвом територіального відділення Укрпошти пенсіонерам усіх округів своєчасно (згідно з графіками) видаються пенсійні виплати представниками мобільного офісу Укрпошти або працівниками відділень (таких відділень у старостатах 3: у Шевченківському, Гришинському та Першотравневому округах).  

За необхідності пенсія розвозиться додому, а при відсутності торговельної точки у населених пунктах, через мобільні відділення мешканці мають змогу придбати товари першої необхідності (харчові продукти та засоби гігієни).

Для мешканців приєднаних територій організовані автобусні рейси до міста Покровськ. В залежності від округу автобуси курсують від одного разу на тиждень (Срібненський, Новоєлизаветівський, старостинські округи) до кількох рейсів у день (Шевченківський, Гришинський. Піщанський, Новотроїцький Першотравневий, Родинський старостинські округи) до адміністративного центру громади – Покровську.

Отримують мешканці громади й соціальні послуги. Згідно з затвердженим графіком фахівці УСЗН на постійній основі проводять виїзні прийоми мешканців старостинських округів. Люди отримують консультації щодо державної допомоги у вигляді пільг і субсидій, спеціалісти управління приймають заяви від мешканців на забезпечення їх дровами та вугіллям. 
Минулого тижня прийом проходив у Срібненському, Новоєлизаветівському, Гришинському, Піщанському округах, прийнято та надано консультацій понад 160 особам.

Впродовж січня місяця кожен мешканець, який проживає на території старостинських округів, отримав гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від Офісу Президента та хліб. 

По 8-ми старостатам згідно з розробленим графіком КП «Покровськводоканал» здійснюється підвіз питної води. 

У Першотравневому та Піщанському старостинських округах працюють свердловини. Планується, що впродовж поточного місяця такі місця роздачі води з’являться на території ще 5 округів (Срібненський, Новотроїцький, Новоєлизаветівський, Лисівський та Шевченківський СО).

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівники Муніципальної служби правопорядку та ДСНС проводять профілактичні рейди

У Покровській громаді рятувальники Донеччини та інспектори КП "Муніципальна служба правопорядку" проводять профілактичні бесіди з місцевими мешканцями, під час яких закликають не провокувати пожежі в екосистемах.

eye

17

Новини громад

21 березня 2023 14:37

Агропідприємства Покровської громади приступили до весняних польових робіт

Сьогодні на території Покровської громади здійснюють господарську діяльність 26 сільськогосподарських підприємств, в обробці яких перебуває 25037 га ріллі.

eye

19

Новини громад

21 березня 2023 13:58

Для комфортного очікування транспорту: у Покровську завершено реконструкцію зупиночного комплексу по вулиці Центральній

За зверненнями місцевих мешканців наприкінці січня працівники КП «БКП» розпочали реконструкцію зупинки, що розташована по вул.Центральній.

eye

22

Новини громад

21 березня 2023 13:24

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію