Розкриття тяжких правопорушень та протидія незаконному продажу алкоголю: представники поліції звітували про свою роботу

02.02.2023 08:22

Протягом усього минулого року основні зусилля керівництва та особового складу Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області були спрямовані на виконання вимог Президента України, керівництва Нацполіції та ГУ Нацполіції в Донецькій області.

Про це доповів під час апаратної наради, яка відбулась 1 лютого, заступник начальника Покровського РУП ГУНП Максим Кухлов.

Всього Покровським РУП ГУНП у період з 01.01.2022 по 31.12.2022 внесено до ЄРДР 485 кримінальних правопорушень, з яких особі повідомлено про підозру по 182 кримінальним провадженням.

Сюди увійшли розкриття тяжких та особливо тяжких правопорушень, вбивств, нанесення легких те середньої тяжкості тілесних ушкоджень, грабежів та крадіжок різних ступенів тяжкості, незаконного обігу та збуту наркотиків, шахрайства, незаконного поводження зі зброєю.

За рік не було зафіксовано випадків зґвалтувань та завдання тяжких тілесних ушкоджень.

З метою протидії незаконному продажу та перевезенню алкоголю в умовах правового режиму воєнного стану проводилися рейди, в ході яких було вилучено 11483 літрів спиртних напоїв на загальну суму 1213840 грн.