• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підтримка Покровська від народу Грузії

eye

634

01.02.2023 16:25

Новини громад

img

Покровська міська військова адміністрація отримала лист підтримки від грузинського міста-побратима Зугдіді.

у 2013 році між Покровськом (тоді Красноармійськом) та Зугдіді було укладено меморандум, в якому були визначені основні напрямки взаємовигідної співпраці двох міст. Сьогодні у складні часи для України в рамках цієї дружби та партнерства зугдідійці пропонують нашій громаді свою допомогу.

Зугдіді – невелике містечко, що розташоване в районі Самегрело, по сусідству з окупованою росією Абхазією, тому його мешканці не на словах знають, що таке окупація, знають ціну миру та свободи. з 24 лютого 2022 року багато зугдідійців добровільно відправилося до України, захищати не тільки свободу нашої країни, а й свободу всього цивілізованого світу. Багато з них полягло на полі бою.

На цьому тижні Покровська міська військова адміністрація отримала лист, сповнений щирої підтримки, що також містить пропозиції реальної допомоги. Активні мешканці Зугдіді створили благодійний фонд аби збирати гроші спеціально для Покровська. Ці гроші будуть витрачені на нагальні потреби нашої громади. 
«Ми сподіваємося, що незабаром нам залишиться лише дружити з єдиною, незалежною, сильною Україною та Грузією», – зазначено у листі.

Від всіх мешканців Покровської громади міська військова адміністрація щиро зворушена та глибоко вдячна за активну участь наших побратимів у долі України та пропозицію допомоги для нашої громади. Разом із грузинським народом ми впевнені у перемозі над ворогом та звільнені від окупанта територій наших держав.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

79

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

89

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію