• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підтримка Покровська від народу Грузії

eye

493

01.02.2023 16:25

Новини громад

img

Покровська міська військова адміністрація отримала лист підтримки від грузинського міста-побратима Зугдіді.

у 2013 році між Покровськом (тоді Красноармійськом) та Зугдіді було укладено меморандум, в якому були визначені основні напрямки взаємовигідної співпраці двох міст. Сьогодні у складні часи для України в рамках цієї дружби та партнерства зугдідійці пропонують нашій громаді свою допомогу.

Зугдіді – невелике містечко, що розташоване в районі Самегрело, по сусідству з окупованою росією Абхазією, тому його мешканці не на словах знають, що таке окупація, знають ціну миру та свободи. з 24 лютого 2022 року багато зугдідійців добровільно відправилося до України, захищати не тільки свободу нашої країни, а й свободу всього цивілізованого світу. Багато з них полягло на полі бою.

На цьому тижні Покровська міська військова адміністрація отримала лист, сповнений щирої підтримки, що також містить пропозиції реальної допомоги. Активні мешканці Зугдіді створили благодійний фонд аби збирати гроші спеціально для Покровська. Ці гроші будуть витрачені на нагальні потреби нашої громади. 
«Ми сподіваємося, що незабаром нам залишиться лише дружити з єдиною, незалежною, сильною Україною та Грузією», – зазначено у листі.

Від всіх мешканців Покровської громади міська військова адміністрація щиро зворушена та глибоко вдячна за активну участь наших побратимів у долі України та пропозицію допомоги для нашої громади. Разом із грузинським народом ми впевнені у перемозі над ворогом та звільнені від окупанта територій наших держав.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

100

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію