• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники структурних підрозділів військової адміністрації звітували про стан справ у громаді

eye

200

01.02.2023 14:36

Новини громад

img

1 лютого за участю керівників Покровської МВА, очільників управлінь і відділів адміністрації, представників поліції, Служби безпеки та ДСНС відбулась апаратна нарада.

Учасники засідання ознайомились з роботою медичних, соціальних та комунальних установ міста. 

Як доповів начальник КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко, сьогодні ситуація з теплопостачанням у Покровську дещо стабілізувалась. Функціонує 16 газових та 3 вугільних котельні.  На чотирьох з них вже встановлені генератори (котельні №4,10, Родинська міська лікарня та Покровська КЛІЛ).

«Теплотраси працюють на 100%, підключено до теплоносія увесь житловий фонд. Є незначний порив, у наслідок чого без опалення перебувають чотири двоповерхівки. Найближчим часом і цю аварійну ситуацію буде усунено», - запевнив Дмитро Гордієнко. 
Під час наради також обговорили роботу пунктів незламності. У громаді їх 10, усі вони оснащені генераторами, що дає можливість забезпечити для мешканців громади комфортні умови перебування під час тривалого відключення електроенергії. 

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, відбулося забезпечення вугільних котелень кам’яним вугіллям в кількості 147,180 тонн. Вугільні котельні забезпеченні генераторами та паливом для них. Спеціалістами здійснюється щоденний моніторинг інформації по пунктах незламності (температурний режим, кількість відвідувачів). Щотижнево відбувається збір інформації про генератори, наявність мастило-паливних матеріалів. 

Крім того, ознайомились керівники військової адміністрації з роботою медичних установ, безпековою ситуацією у громаді, ходом евакуації.

Начальник Гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович прозвітував про отриману і розподілену за звітний період гуманітарну допомогу та про проведену роботу із залучення донорів та благодійників.

Про роботу старостинських окргуів доповіла начальниця управління по роботі з територіями Олена Носач. 

За її словами, усі старостати працюють у штатному режимі, з урахуванням особливостей дії воєнного стану. Видаються довідки, акти, надаються консультації з соціальних, побутових, комунальних питань, працюють 3 віддалених місця адміністратора ЦНАП.  Від сьогодні адміністратори здійснюють виїзні прийоми в округах, де відсутні такі місця. 

Завдяки злагодженій роботі працівників старостату з комунальними, соціальними медичними службами та відділами військової адміністрації забезпечуються нормальні умови життя для мешканців старостинських округів.

«З метою забезпечення твердим паливом (деревиною) людей, які фактично мешкають на території старостинських округів за рішенням відповідної комісії було розвезено 90 м3 (45 особам), паралельно ведеться заготівля деревини сформованими бригадами обпилювачів. Мешканці отримують гуманітарну допомогу, організовано підвіз питної води», - додала Олена Носач.

Під час доповідей начальники відділів не лише звітували про обсяги виконаних робіт, а й озвучили хід виконання доручень, отриманих минулого місяця від начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівники Муніципальної служби правопорядку та ДСНС проводять профілактичні рейди

У Покровській громаді рятувальники Донеччини та інспектори КП "Муніципальна служба правопорядку" проводять профілактичні бесіди з місцевими мешканцями, під час яких закликають не провокувати пожежі в екосистемах.

eye

16

Новини громад

21 березня 2023 14:37

Агропідприємства Покровської громади приступили до весняних польових робіт

Сьогодні на території Покровської громади здійснюють господарську діяльність 26 сільськогосподарських підприємств, в обробці яких перебуває 25037 га ріллі.

eye

18

Новини громад

21 березня 2023 13:58

Для комфортного очікування транспорту: у Покровську завершено реконструкцію зупиночного комплексу по вулиці Центральній

За зверненнями місцевих мешканців наприкінці січня працівники КП «БКП» розпочали реконструкцію зупинки, що розташована по вул.Центральній.

eye

21

Новини громад

21 березня 2023 13:24

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію