• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники структурних підрозділів військової адміністрації звітували про стан справ у громаді

eye

591

01.02.2023 14:36

Новини громад

img

1 лютого за участю керівників Покровської МВА, очільників управлінь і відділів адміністрації, представників поліції, Служби безпеки та ДСНС відбулась апаратна нарада.

Учасники засідання ознайомились з роботою медичних, соціальних та комунальних установ міста. 

Як доповів начальник КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко, сьогодні ситуація з теплопостачанням у Покровську дещо стабілізувалась. Функціонує 16 газових та 3 вугільних котельні.  На чотирьох з них вже встановлені генератори (котельні №4,10, Родинська міська лікарня та Покровська КЛІЛ).

«Теплотраси працюють на 100%, підключено до теплоносія увесь житловий фонд. Є незначний порив, у наслідок чого без опалення перебувають чотири двоповерхівки. Найближчим часом і цю аварійну ситуацію буде усунено», - запевнив Дмитро Гордієнко. 
Під час наради також обговорили роботу пунктів незламності. У громаді їх 10, усі вони оснащені генераторами, що дає можливість забезпечити для мешканців громади комфортні умови перебування під час тривалого відключення електроенергії. 

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, відбулося забезпечення вугільних котелень кам’яним вугіллям в кількості 147,180 тонн. Вугільні котельні забезпеченні генераторами та паливом для них. Спеціалістами здійснюється щоденний моніторинг інформації по пунктах незламності (температурний режим, кількість відвідувачів). Щотижнево відбувається збір інформації про генератори, наявність мастило-паливних матеріалів. 

Крім того, ознайомились керівники військової адміністрації з роботою медичних установ, безпековою ситуацією у громаді, ходом евакуації.

Начальник Гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович прозвітував про отриману і розподілену за звітний період гуманітарну допомогу та про проведену роботу із залучення донорів та благодійників.

Про роботу старостинських окргуів доповіла начальниця управління по роботі з територіями Олена Носач. 

За її словами, усі старостати працюють у штатному режимі, з урахуванням особливостей дії воєнного стану. Видаються довідки, акти, надаються консультації з соціальних, побутових, комунальних питань, працюють 3 віддалених місця адміністратора ЦНАП.  Від сьогодні адміністратори здійснюють виїзні прийоми в округах, де відсутні такі місця. 

Завдяки злагодженій роботі працівників старостату з комунальними, соціальними медичними службами та відділами військової адміністрації забезпечуються нормальні умови життя для мешканців старостинських округів.

«З метою забезпечення твердим паливом (деревиною) людей, які фактично мешкають на території старостинських округів за рішенням відповідної комісії було розвезено 90 м3 (45 особам), паралельно ведеться заготівля деревини сформованими бригадами обпилювачів. Мешканці отримують гуманітарну допомогу, організовано підвіз питної води», - додала Олена Носач.

Під час доповідей начальники відділів не лише звітували про обсяги виконаних робіт, а й озвучили хід виконання доручень, отриманих минулого місяця від начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

23

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію