• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Чоловіча перемога на освітньому фронті

eye

388

01.02.2023 13:33

Новини громад

img

Добіг кінця 27-й конкурсний рік і приніс нам 12 нових імен в освітньому літописі Донеччини, серед яких два дипломанти Покровської громади. 

Протягом місяця 123 учасники у 4-х номінаціях виборювали право на  почесне звання «Учитель року-2023». Позаду напружені тестування, майстер-класи, методичні практикуми та відкриті уроки. В останній день січня на урочистому закритті всеукраїнського конкурсу були оголошені імена переможців. Покровська громада має двох дипломантів

- учитель ЗОШ №3 Туленгутбаєв Нурлан - лауреат у номінації «Фізична культура» (ІІІ МІСЦЕ)

і Руслан Зимогляд учитель НВК №1 - лауреат у номінації «Захист України» (ІІ МІСЦЕ).

«Вітаю наших вчителів-чоловіків, переможців обласного конкурсу «Учитель року». Впевнена, що на цьому етапі вони не зупиняться, а й будуть брати участь у Всеукраїнському відборі. Кожного разу Покровська громада підтверджує звання кращого освітнього середовища на Донеччині, тому я впевнена в їх перемозі на Всеукраїнському рівні. Бажаю нашим педагогом подальших успіхів та наснаги», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

У надважких умовах дистанційного процесу, періодичних блекаутів, відсутності інтернету та якісного зв’язку, вони проявили справжній бійцівський характер та професійний спортивний азарт. 

За словами начальниці відділу освіти Покровської міської ради Любові Воротинцевої, педагогічні колективи й надалі будуть відточувати майстерність, навчати й навчатись і як завжди виборювати призові місця у всіх фахових випробуваннях! 

Пишаємось досягненнями наших чоловіків-вчителів, бажаємо їм не зупинятись на досягнутому й надалі прославляти рідний Донбас, - частину вільної та суверенної держави УКРАЇНА.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівники Муніципальної служби правопорядку та ДСНС проводять профілактичні рейди

У Покровській громаді рятувальники Донеччини та інспектори КП "Муніципальна служба правопорядку" проводять профілактичні бесіди з місцевими мешканцями, під час яких закликають не провокувати пожежі в екосистемах.

eye

17

Новини громад

21 березня 2023 14:37

Агропідприємства Покровської громади приступили до весняних польових робіт

Сьогодні на території Покровської громади здійснюють господарську діяльність 26 сільськогосподарських підприємств, в обробці яких перебуває 25037 га ріллі.

eye

19

Новини громад

21 березня 2023 13:58

Для комфортного очікування транспорту: у Покровську завершено реконструкцію зупиночного комплексу по вулиці Центральній

За зверненнями місцевих мешканців наприкінці січня працівники КП «БКП» розпочали реконструкцію зупинки, що розташована по вул.Центральній.

eye

22

Новини громад

21 березня 2023 13:24

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію