• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Чоловіча перемога на освітньому фронті

eye

622

01.02.2023 13:33

Новини громад

img

Добіг кінця 27-й конкурсний рік і приніс нам 12 нових імен в освітньому літописі Донеччини, серед яких два дипломанти Покровської громади. 

Протягом місяця 123 учасники у 4-х номінаціях виборювали право на  почесне звання «Учитель року-2023». Позаду напружені тестування, майстер-класи, методичні практикуми та відкриті уроки. В останній день січня на урочистому закритті всеукраїнського конкурсу були оголошені імена переможців. Покровська громада має двох дипломантів

- учитель ЗОШ №3 Туленгутбаєв Нурлан - лауреат у номінації «Фізична культура» (ІІІ МІСЦЕ)

і Руслан Зимогляд учитель НВК №1 - лауреат у номінації «Захист України» (ІІ МІСЦЕ).

«Вітаю наших вчителів-чоловіків, переможців обласного конкурсу «Учитель року». Впевнена, що на цьому етапі вони не зупиняться, а й будуть брати участь у Всеукраїнському відборі. Кожного разу Покровська громада підтверджує звання кращого освітнього середовища на Донеччині, тому я впевнена в їх перемозі на Всеукраїнському рівні. Бажаю нашим педагогом подальших успіхів та наснаги», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

У надважких умовах дистанційного процесу, періодичних блекаутів, відсутності інтернету та якісного зв’язку, вони проявили справжній бійцівський характер та професійний спортивний азарт. 

За словами начальниці відділу освіти Покровської міської ради Любові Воротинцевої, педагогічні колективи й надалі будуть відточувати майстерність, навчати й навчатись і як завжди виборювати призові місця у всіх фахових випробуваннях! 

Пишаємось досягненнями наших чоловіків-вчителів, бажаємо їм не зупинятись на досягнутому й надалі прославляти рідний Донбас, - частину вільної та суверенної держави УКРАЇНА.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію