• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

eye

511

26.01.2023 15:51

Новини громад

img

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку. 

Конкурс «Кращий бухгалтер України – 2022» - це один із найбільш значущих проєктів Всеукраїнського бухгалтерського клубу, завдяки якому за 10 років свої сили перевірили майже 50 тисяч фахівців. 
Вже два роки (у 2020-му та 2022-му) перемогу в конкурсі отримує представниця Покровської громади, головний бухгалтер Покровського відділу освіти Наталія Єремєєва. 

«Участь у змаганнях такого рівня – це особливий драйв, емоції та спортивний адреналін. Адже у конкурсі, як і у спорті: трохи забарився, застопорився - значить зійшов з дистанції. Тому перші два тури були найважчі. Кожен складався з тестових завдань для виконання в обмеженому часі та без можливості виправлення. А питання були значно ширші, ніж потрібні для виконання повсякденної роботи. І підготуватись до них напередодні конкурсу неможливо», - розповідає Наталія. 

Повсякденне підвищення кваліфікації для Наталії Миколаївни – стиль життя. Жінка жартує: цього разу у неї був додатковий помічник – інтернет, який не зникав під час випробувань. Адже другого шансу тут не було. Найкращою Наталія Єремєєва стала і в останньому турі – творчому. ЇЇ есе не залишило конкурентам жодного шансу.

 Тож тепер ще один диплом в номінації «Головний бухгалтер – майстер обліку та адміністрування, партнер керівника і держави» прикрашає кабінет Покровського відділу освіти

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

100

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію