• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

eye

197

26.01.2023 15:02

Новини громад

img

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління. За дорученням начальника Покровської МВА Сергія Добряка за кошти місцевого бюджету розпочались роботи з усунення аварійної ситуаціі.

За словами начальниці Управління соціального захисту населення Ірини Бонзюх, будівлі вже понад 60 років, і вона давно потребувала ремонту: 
«У дуже складному технічному стані знаходилась покрівля: на другому поверсі у всіх кабінетах та у коридорі постійно були затікання води під час опадів. Через це навіть ставалися короткі замикання електромережі». 

Аби виправити ситуацію, за дорученням начальника Покровської МВА Сергія Добряка у грудні минулого року було прийняте рішення про усунення аварійної ситуації з покрівлею на будівлі УСЗН. Роботи були невідкладно розпочаті у другій половині грудня.

Менше, ніж за місяць, підрядниками був виконаний демонтаж старого покриття, укріплення кроквяних ніг, укладання ходових дощок та улаштування покриття. Площа даху складає понад 700 м2. 

«Задача влади – створити максимально комфортні умови не лише для мешканців нашої громади, а й роботи фахівців, які працюють у всіх структурних підрозділах. Для цього ми беремо участь у грантових програмах, міжнародних проєктах, а також виділяємо кошти з місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт у різних напрямках», – зазначила заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

Попри погодні умови дах сьогодні майже  замінений. За переконанням фахівців УСЗН, нове перекриття дозволить завершити проведення ремонтних робіт й всередині будівлі, які розпочались ще у 2021 році. 

«Хочу подякувати німецькому фонду GIZ, завдяки якому ми розпочали у 2021 році ремонтні роботи на першому поверсі Територіального центру. На жаль, через воєнні дії роботи за цим проєктом були припинені, і начальник Покровської МВА прийняв рішення завершити їх за рахунок місцевого бюджету», – зазначив заступник начальника Покровської МВА Костянтин Мілютін.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівники Муніципальної служби правопорядку та ДСНС проводять профілактичні рейди

У Покровській громаді рятувальники Донеччини та інспектори КП "Муніципальна служба правопорядку" проводять профілактичні бесіди з місцевими мешканцями, під час яких закликають не провокувати пожежі в екосистемах.

eye

16

Новини громад

21 березня 2023 14:37

Агропідприємства Покровської громади приступили до весняних польових робіт

Сьогодні на території Покровської громади здійснюють господарську діяльність 26 сільськогосподарських підприємств, в обробці яких перебуває 25037 га ріллі.

eye

18

Новини громад

21 березня 2023 13:58

Для комфортного очікування транспорту: у Покровську завершено реконструкцію зупиночного комплексу по вулиці Центральній

За зверненнями місцевих мешканців наприкінці січня працівники КП «БКП» розпочали реконструкцію зупинки, що розташована по вул.Центральній.

eye

21

Новини громад

21 березня 2023 13:24

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію