• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

eye

421

26.01.2023 08:25

Новини громад

img

«Нещодавно Метінвест придбав 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях. Метінвест і надалі буде надавати всебічну допомогу, аби Покровська громада залишалася незламною», - зазначив генеральний директор «Метінвест Покровськвугілля» Андрій Акулич. 

У першу чергу новим устаткуванням було обладнано котельні №4 та №10. Ще 3 в процесі.

«Завдяки компанії Метінвест встановлюються генератори підвищеної потужності. І при відсутності електропостачання котельні переводяться на альтернативні джерела і 100%-во продовжують працювати та забезпечувати мешканців теплом, - розповів директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко. – Ведеться суворий облік погодинної роботи генераторів та навантаження на них». 

Паливно-мастильні матеріали для всіх генераторних груп по тепломережі були закуплені заздалегідь. Зараз же проводиться придбання додаткового устаткування, яке дозволить автоматизувати пуск генераторів та підключати більш потужне обладнання. 

«Треба купити обладнання для плавного пуску, бо на кожній котельні дуже потужні насосні групи.  Вже все замовлено і поступово надходить до міста, - пояснив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - У нас залишаються найпроблемніші дві котельні - №1 у м-ні «Лазурний» та №14 у селищі Динзаводу. Там стоїть високовольтне обладнання. У 14-ї котельні є технічна можливість замінити насосну високовольтну апаратуру на 190 кВт, і тільки після цього можна буде зайти на генерацію тепла». 

Варто зазначити, що компанія Метінвест - це давній та надійний партнер Покровської ТГ, який завжди приходить на допомогу жителям. 

«В черговий раз дякую компанії Метінвест. Не лише за генератори, а й за печі-буржуйки, які зараз розвозимо до найпростіших укриттів, - додав Сергій Добряк. - Є також домовленості, що компанія ще в цьому році закупить 3 міських автобуси для економічно непривабливих, але затребуваних у нашій громаді маршрутів. Разом до перемоги!"

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію