• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

eye

287

26.01.2023 08:25

Новини громад

img

«Нещодавно Метінвест придбав 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях. Метінвест і надалі буде надавати всебічну допомогу, аби Покровська громада залишалася незламною», - зазначив генеральний директор «Метінвест Покровськвугілля» Андрій Акулич. 

У першу чергу новим устаткуванням було обладнано котельні №4 та №10. Ще 3 в процесі.

«Завдяки компанії Метінвест встановлюються генератори підвищеної потужності. І при відсутності електропостачання котельні переводяться на альтернативні джерела і 100%-во продовжують працювати та забезпечувати мешканців теплом, - розповів директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко. – Ведеться суворий облік погодинної роботи генераторів та навантаження на них». 

Паливно-мастильні матеріали для всіх генераторних груп по тепломережі були закуплені заздалегідь. Зараз же проводиться придбання додаткового устаткування, яке дозволить автоматизувати пуск генераторів та підключати більш потужне обладнання. 

«Треба купити обладнання для плавного пуску, бо на кожній котельні дуже потужні насосні групи.  Вже все замовлено і поступово надходить до міста, - пояснив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - У нас залишаються найпроблемніші дві котельні - №1 у м-ні «Лазурний» та №14 у селищі Динзаводу. Там стоїть високовольтне обладнання. У 14-ї котельні є технічна можливість замінити насосну високовольтну апаратуру на 190 кВт, і тільки після цього можна буде зайти на генерацію тепла». 

Варто зазначити, що компанія Метінвест - це давній та надійний партнер Покровської ТГ, який завжди приходить на допомогу жителям. 

«В черговий раз дякую компанії Метінвест. Не лише за генератори, а й за печі-буржуйки, які зараз розвозимо до найпростіших укриттів, - додав Сергій Добряк. - Є також домовленості, що компанія ще в цьому році закупить 3 міських автобуси для економічно непривабливих, але затребуваних у нашій громаді маршрутів. Разом до перемоги!"

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію