• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось перше у цьому році засідання колегії Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради

eye

675

25.01.2023 11:50

Новини громад

img

На захід були запрошені працівники Управління, керівники та тренери КПНЗ ДЮСШ і ПМЦФЗН «Спорт для всіх», представники обласних спортивних шкіл та клубів.

На початку засідання керівник Управління сім’ї молоді та спорту Віталій Щербинка повідомив присутнім про кадрові зміни. Так, з 1 січня заступницею начальника Управління призначено Яну Штурхецьку, директором СК «Металург» призначено Вадима Воронова

ФСК у Родинському очолила Оксана Мазурик

Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» керуватиме Олег Юркін

Після цього перейшли до розгляду питань порядку денного. Зокрема, внесли зміни до складу колегії, затвердили список кандидатів на отримання стипендії міського голови, впорядкували організацію обліку кадрового складу та інші.

Цього року стипендіатами визначено 23 місцевих спортсмени.

Окремо було наголошено на тому, що значні корективи у роботу управління внесла війна. Представники спорту паралельно зі своїми професійними обов’язками активно надавали допомогу у забезпеченні життєдіяльності громади. За це їм було висловлено окрему подяку від керівництва.

«Впродовж 2022 року ви пліч-о-пліч допомагали один одному, допомагали роботі Управління та громади. Це дуже великий внесок, за що дуже вам всім вдячний! І я впевнений, у поточному році ми будемо працювати не менш активно та результативно», - зазначив начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербінка.

Самі ж спортсмени будують амбітні плани на поточний рік, аби й надалі прославляти Покровську ТГ на змаганнях різних рівнів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію