Від шкільної форми до одягу для ЗСУ: як переселенка з Покровська евакуювала до Львова власний бізнес

24.01.2023 10:02

Після повномасштабного вторгнення приватна підприємниця з Покровська Вікторія Карпова переїхала на Львівщину, де з нуля організувала швейне виробництво.

У рідному місті Вікторія займалась розвитком власного підприємства «Покровчанка». На ньому виготовляла чоловічий, жіночий одяг, дитячі костюми, шкільну форму та спецодяг для представників різних професій.

З перших днів війни обладнання довелось вивезти.

За програмою релокації бізнесу Вікторія переїхала до Львова.

На новому місці разом з ще двома переселенками підприємниця організувала нове швейне виробництво. Наразі жінки виготовляють форму для військовослужбовців.

«Що ми тільки не шили: розвантажувачі шили, тактичні штани шили, зараз на зимові костюми переключились. Навіть власна є розробка. Тобто ми розробили свої власні лекала, зробили тактичний костюм згідно з ДСТУ. Нічого такого свого не додавали, лише додали зручність в крою та в пошитті», — каже Вікторія Карпова.

Після перемоги Вікторія планує повернутись до рідного Покровська і продовжити займатись своєю улюбленою справою.

За матеріалами Суспільне Львів