• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Україна святкує День Соборності

eye

143

22.01.2023 12:00

Новини громад

img

З цієї нагоди у Покровську відбувся урочистий захід за участю начальника Донецької обласної ВЦА Павла Кириленка, його заступниці Юлії Костюніної та інших представників ДонОДА, начальника Покровської РВА Володимира Замотаємва, начальника Покровської МВА Сергія Добряка та його заступників, керівників відділів та управлінь міської адміністрації, представників тероборони та поліції. 

«Соборність - це символ нашої єдності. Саме єдність сьогодні є запорукою нашої перемоги. І ми зробимо все, кожний на своєму місці, аби перемога настала якнайшвидше з найменшими втратами для нас. Адже наші захисники віддають сьогодні за Україну найцінніше - своє життя», - звернувся до присутніх голова Донецької обласної ВЦА Павло Кириленко. 

Пам’ять полеглих воїнів учасники урочистого мітингу вшанували хвилиною мовчання. 

«Сьогодні, коли триває повномасштабне вторгнення російської федерації, кращі сини й доньки України виборюють свободу та незалежність нашої держави. Біда прийшла у кожну родину. Наша нація сьогодні бореться за свободу та самовизначення, та доводить всьому світові, що ми соборна єдина Україна. Перемога буде за нами», - наголосив командир формування ТРО «Покровськ-1» Михайло Кірсанов. 

Україна зараз єдина, як ніколи, і не ділиться на східну та західну. Як зазначив начальник Покровської МВА, мешканці Покровської громади роз'їхалися і різні куточки України та за її межі. 

«Але ми точно знаємо, що ми возз'єднаємось. Ми переможемо. Все буде Україна», - додав Сергій Добряк. 

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника борцю за  Українську єдність – Тарасові Шевченку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію